Altcoin

Bu Altcoinin Binance’de Listelenmesi İçin Umut Işığı Doğdu: Bu Tarihe Dikkat!

Popüler Metaverse projelerinden biri olan Bloktopia, NFT'lerinin Binance Üzerinde listelenmesi konusunda anlaştı.

Polygon ağı üzerinde çalışan bir merkezsiz Metaverse projesi olan Bloktopia, Binance’in NFT pazarında ADBLOK NFT’lerinin satışını yapacağını açıkladı. Binance ile Bloktopia arasında böyle bir etkileşim yaşanması, altcoinin Binance borsası üzerinde listelenme ihtimalini arttırdı.

Bir Metaverse projesi olan Bloktopia, aslına bakılırsa 21 kattan oluşan dijital bir gökdelen olarak biliniyor. 21 sayısı, 21 milyon adet arza sahip olan Bitcoin’e bir atıfta bulunuyor.

Projenin altcoini ise BLOK kısa adıyla borsalarda işlem görüyor. BLOK altcoinine sahip olan kullanıcılar, söz konusu dijital gökdelenden “sanal mülk” satın alabiliyor.

Binance, Bloktopia NFT’lerini 31 Ocak Tarihinde NFT Pazarında Listeleyecek

Türk kullanıcılar tarafından da yoğun ilgiyle takip edilen projeyle ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Bloktopia projesine ait NFT’lerin, kripto para borsasının NFT pazarında satışa sunulacağını açıkladı. Binance NFT Twitter hesabından duyurulan satış etkinliği 31 Ocak tarihinde gerçekleşecek. Satış etkinliğinin saatine dair ise herhangi bir detay sunulmadı.

Bunun ardından yeni bir açıklama yapan Binance, Bloktopia kurucusu Paddy Carroll ile bir soru cevap etkinliği düzenleneceğini de duyurdu. Ayrıca Binance, Metaverse projesinin NFT satışını kutlamak adına 10 kullanıcıya 1000’er BUSD hediye etmek için çekiliş düzenlediğini de Twitter üzerinden paylaştı.

Tüm bu gelişmeler, BLOK altcoinin yakın bir dönemde Binance üzerinde listelenebileceğine dair birtakım umutları da beraberinde getirdi. Zira bir süredir BLOK’un Binance’de listeleneceği zaten kulislerde çokça konuşuluyordu.

Bu yazının yazıldığı anlarda toplamda 252 milyon dolar civarında piyasa değerine sahip olan BLOK, 0.03024 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu