Altcoin

Bu Altcoinin Reklamı Kısa Bir Süre Sonra Times Meydanı’nda Yayınlanacak!

Altcoin platformunun yaptığı açıklamaya göre kripto paranın reklamı yakında ünlü Time Meydanı'nda yayınlanacak.

Altcoin ve kripto para sektörü temsilcileri reklam ve farkındalık konusundaki çalışmalarına devam ediyor.

Algorand (ALGO) Altcoininin Reklamı Times Meydanı’nda Yayınlanacak

Algorand Vakfı’nın Pazartesi günü yaptığı açıklamaya göre, 21 Nisan tarihinde New York’un ünlü Times Meydanı’nda çevresel farkındalık amacıyla karanlık uygulaması yapılacak.

Meydanın karanlığa bürüneceği andan 1 saat kadar önce ise altcoinin insanları çevreye karşı duyarlı olmaya çalışan bir reklamı yayınlanacak.

Algorand’ın bu hamlesi, kripto para sektörünün enerji ve karbon salınımı konusunda eleştirilerin odağı olduğu bir dönemde geldi.

Bilindiği üzere Bitcoin ve Ethereum Blockchain’lerinin kullandığı Proof of Work mekanizması, Algorand gibi zincirlerin kullandığı yeni sistemlere göre enerji kullanımı olarak farklılıklar taşıyor.

Algorand’ın Time Meydanı’nda yayınlayacağı reklam.

“Blockchain Teknolojisinin Enerji Kullanımı ile İlgili Önyargıları Kırmayı Amaçlıyoruz”

Algorand Vakfı CEO’su Staci Warden, düzenleyecekleri reklam etkinliği ile birlikte Blockchain teknolojisinin karbon salınımı hakkındaki mitleri çürütmeyi ve Times Meydanı’nda yayınlanan reklamların çevresel etkinliklerine dair farkındalık yaşatmayı amaçladıklarını söyledi:

“Blockchain teknolojisindeki gelişmeler sayesinde Algorand gibi zincirlerin ilk nesil Proof of Work Blockchain’lerine göre çok daha yeşil ve sürdürülebilir olduğuna dair kamuoyunu bilinçlendirmek istiyoruz.

Buna ek olarak kamuoyunun yeni nesil Blockchain’lerin geleneksel bankacılık ve finans sektörüne göre çok daha çevreci olduğuna ikna etmeyi amaçlıyoruz.”

Altcoin temsilcisi yaptığı açıklamasında meydanın 1 saat karanlığa bürünmesi sayesinde 6.500 kilowatt/saat elektrik enerjisi tasarrufu yapılacağını söyledi. Warden ise bu enerji miktarıyla Algorand Blockchain’i üzerinde 350 milyon işlem yapılabileceğini belirtti:

“Diğer projelerin takip etmesi amacıyla seviyeyi belirliyoruz. Bir Blockchain’in hem enerji tasarruflu olup hem de karmaşık işlemleri kesinlik ve güvenlik ölçeği ile yapabileceğini görmelerini istiyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
BabaAnonim

Kişu da reklam yapıyodu 30 kat düştü.


Başa dön tuşu