AltcoinBitcoinFenomenHaberler

“Bu Altcoinlere Dikkat! Henüz Ayı Sezonu Görmediler!”

Willy Woo, Bitcoin'in getiri eğrisini altcoinlerle kıyasladı.

Bitcoin birden fazla ayı sezonundan başarı ile çıktı. Her defasında bir önceki zirvesini kırmayı başaran ve getiri eğrisini her zaman üst noktalarda tutan Bitcoin kendisini ispatladı peki altcoinler öyle mi?

Bu konuda popüler analist Willy Woo’dan bir paylaşım geldi. Bazı altcoinlerin ayı piyasasındaki performansını henüz bilmediğimizi belirten analist, “birden fazla döngüde elinizde tutmak için bir şeyler alıyorsanız riske göre ayarlanmış yatırım getirisi en iyisinin Bitcoin olduğunu söylüyor.” notunu düştü.

”Bir varlığın riskine göre ayarlanmış getiri eğrilerini karşılaştıralım. Tam bir boğa döngüsü 4 yıl olduğu için ilk 10’da olup tam bir boğa döngüsü yaşayanların getiri eğrisi aşağıdaki gibidir.

BTC, DOGE, ETH, XRP, BNB

Henüz tam bir döngü yaşamamış ilk 10 kripto parayı dahil edersek tablo şu şekilde oluyor.

SOL, LINK, ADA, BTC, DOGE, ETH, UNI, XRP, BNB

Birçok döngüde yalnızca bir tane kripto para saklamak istiyorsanız Bitcoin bu konuda rakipsiz kalacaktır. İkinci grafikte üst sıralarda olan altcoinler henüz tam bir döngü yaşamadı ve ayı piyasasında kendilerini kanıtlamadılar. Market zamanlamasını onlar için ayarlamak gerekli olabilir.”

Bu altcoinlerin ayıda nasıl bir performans göstereceği bilinmediği için yatırımcıları uyaran Woo, boğa döngüsünün bitimine doğru bu altcoinler özelinde bir değerlendirme yapmanın doğru olduğunu ifade etti.

Woo’nun paylaşımına yanıt veren bir başka tanınmış analist Raoul Pal’da şunları aktardı:

“Woo haklı. Bitcoin şimdiye kadar tüm döngülerde en iyi performans gösteren oldu. Ancak geleceğin nasıl olacağını bilmiyoruz. Tüm döngüyü satın aldığınız için cezalandırılıp cezalandırılmayacağınızı zaman gösterecek.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu