BitcoinHaberlerKripto Para

Bu Ayakkabı Bitcoin Madenciliği Yapıyor ve BTC Fiyatını Gösteriyor!

Bitcoin'in fiyatını gösteren ayakkabı üretildi.

Yatırımcıların Bitcoin’e (BTC) ve kripto paralara olan ilgisini ticari fırsata çevirmek isteyen firmalar her geçen gün yeni bir hamle ile karşımıza çıkıyor.

Son olarak İsviçre merkezli Bitrefill, Bitcoin’in fiyatını gerçek zamanlı olarak gösterebilen dünyanın en yüksek teknolojili spor ayakkabısı “Bitsneaks’i” piyasaya sürmek için NBA yıldızı Spencer Dinwiddie ile ortaklık kurdu.

Bitrefill’in kurucusu Sergej Kotliar söz konusu ayakkabı projesini “süper saçma ve tamamen mantıksız” olarak nitelendirerek şunları söyledi:

“Bizim için spor sektöründeki Nike gibi devleri yenmek ve herkesin imkansız dediği şeyi inşa etmek, bizim gibi küçük ama özverili bir ekibin neler yapabileceğinin bir başka kanıtıdır.

Aynı şekilde Bitrefill.com’daki hizmetlerimizin rakiplerimizden 10 kat daha iyi olması gerektiğine inanıyoruz, bir spor ayakkabı yaptığımızda, onu başka herhangi bir şeyden 10 kat daha havalı istedik.”

Canlı BTC fiyatını gösteren spor ayakkabıların tam bir düğüm ve ayakkabı kutusuna yerleştirilmiş madencilik teçhizatı ile hücresel internet bağlantısına sahip olduğu belirtildi.

Spor ayakkabılar internete bağlı olmasının yanı sıra Bitsneaks ayakkabı kutusunda bulunan madencilik teçhizatı ile çok yavaş da olsa Bitcoin madenciliği yapılabiliyor.

NBA yıldızı Spencer Dinwiddie ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Her zaman kripto para dünyasında dönüştürücü ve devrimci bir lider olmaya çalıştım ve Bitrefill ile dünyanın en yüksek teknolojili spor ayakkabısını geliştirme fırsatı bir ömür boyu deneyim oldu.”

154 ülkede internet bağlantısı ücretsiz olan Bitsneaks’in üzerindeki LED, Bitcoin 1 milyon dolara ulaştığında mora dönecek.

Bitsneaks ayakkabısının fiyatı 1 BTC” olarak belirlendi ve ayakkabının satışının sadece Bitcoin ile yapıldığı belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu