Altcoin

Bu Çok Eski Altcoinin Balinaları Hareketlenmeye Başladı! Nasıl Yorumlanmalı?

Son derece eski bir altcoinin balinalarında hareketlilik gözleniyor. Son balina hareketliliği nasıl yorumlanmalı?

On-chain veri sağlayıcısı Santiment, oldukça eski bir altcoin olan Litecoin’de (LTC) balinaların transfer ettiği günlük kripto para miktarında büyük bir yükseliş olduğunu ortaya koydu.

Günlük Litecoin İşlemleri Zirve Yaptı

Santiment’in attığı Tweet’e göre Litecoin günlük balina işlemlerinin sayısında büyük bir artış yaşadı.

100.000 doların üstündeki işlemleri kapsayan balina işlemleri, Santiment verilerine göre 4 Nisan tarihinde 4.458 işlem ile büyük bir yükseliş gösterdi.

Şirket, attığı Tweet’inde günlük işlem hacimlerinde bu tür bir yükselişin genellikle orta vadeli bir yön kaymasına işaret ettiğini söyledi.

LTC Yeni Bir Güncellemeye Hazırlanıyor

Bu yılın başlarında Litecoin Vakfı, yaptığı açıklamasında merakla beklenen MimbleWimble güncellemesinin yakın bir zamanda piyasaya çıkmak için aday bir güncelleme haline geldiğini söylemişti.

Yeterli LTC node’undan destek alması durumunda yeni güncelleme, Litecoin Core 0.21.2 yazılımı ile birlikte LTC’nin kod tabanına eklenecek.

Altcoinin Fiyat Hareketi

Son 24 saatte % 7’nin üzerinde değer kaybeden kripto para, bu yazının yazıldığı anlarda 115 dolardan işlem görüyor. Son düşüş, genel kripto para piyasasındaki düşük performans ile eş zamanlı gerçekleşti.

LTC fiyatının yaşadığı düşüşü gösteren haftalık fiyat zaman grafiği.

BTC’den ayrılarak oluşturulan LTC, geçtiğimiz hafta bu zamanlarda 134 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

Ethereum’un Proof of Stake mekanizmasına geçişinin ardından LTC, Bitcoin ile birlikte Proof of Work mekanizmasını kullanan az sayıda kripto paradan biri haline gelecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu