Ethereum

Bu Fenomen, NFT Almaları İçin İnsanlara 10.000 Dolar Dağıtıyor!

Cobie, NFT eleştirmenlerine 10.000 dolar dağıtmaya başladı!

Kripto para sektörü 2022 yılına pek beklendiği gibi girmese de sektörün ileri gelenlerinden bazıları bu yılı kripto paraların yılı yapmak için bir hayli efor sarf ediyor.

NFT Al, 10.000 Dolar Kazan

Kripto para sektörünün en ünlü isimlerinden birisi olan Cobie de tam olarak bu yönde önemli bir adım attı.

Cobie, Twitter üzerinden birkaç kişiye 10.000 dolarlık bedava para teklif etti. Bu paranın karşılığında yapılması talep edilen tek şey ise herhangi bir NFT satın almak oldu.

Cobie özellikle sosyal medya üzerinde NFT’lere ve kripto paralara eleştirel yaklaşan isimleri ve yayıncıları hedef alarak aslında bir tür sosyal mesaj vermeye çalışıyor.

2021’in en aktif kripto para fenomenlerinden de seçilen Cobie, yayıncıların birkaçına bu teklifi çoktan yapsa da olumlu bir dönüş alamadı.

Cobie, NFT’ler hakkında uzun bir gönderi yayınladıktan sonra bunun altına yorum yapan isimleri takibe aldı.

Bu isimlerin birçoğu ise NFT’lerin ve Ethereum ağının çevreye zarar verdiğini vurgulayıp NFT ekosistemini eleştirdi. Cobie, bu eleştirilerden birisini yapan METROID DREAD HOURS isimli kullanıcıya, sadece tek bir NFT alması karşılığında 10.000 dolar önerdi.

Kullanıcı ise hiçbir şekilde Ethereum cüzdanı oluşturma planı olmadığını ve teklifi reddettiğini belirtti.

Ancak bir başka kullanıcı Cobie’yi sert şekilde eleştirdi ve ünlü ismin dikkatini çekti. Cobie bu kullanıcıya da aynı teklifi yınca Evalia isimli kullanıcı bunu kabul etti ve toplamda 10.048 dolarlık ETH elde etti.

Bu yaşananlar da aslında kripto para sektörünün ne kadar çılgın olabildiğini gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu