BitcoinHaberlerKripto Para

Bu Fenomenle Kripto Para Sohbeti Yapmanın Bedeli 1 Bitcoin!

Wall Street'in kurdu lakaplı Belfort kripto paralara olan bakış açısının değiştiğini söyledi.

Dolandırıcılık geçmişi olan ve yaşadıkları hem filme döküp hem de kitap olan Jordan Belfort, evinde ABD medyasından New York Times’ı ağırladı.

Kripto geçmişinde Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerine karşı olumsuz yaklaşım içinde olan Belfort şimdilerde kripto para birimlerini destekliyor ve onları dijital altın olarak gördüğünü söylüyor.

The Wolf of Wall Street (Wall Street’in kurdu) takma adı ile bilinen Belfort, şimdilerde özel konuklarını hafta sonları evinde ağırlayarak onlara kripto para tavsiyeleri veriyor.

Belfort ile hafta sonu kripto para odaklı vakit geçirmek, kripto paralar ile ilgili sohbet etmek ve bilgi almak ve her hafta mutlaka gittiği İtalyan restoranında onunla yemek yemek isteyen her kişi Wall Street kurduna 1 BTC yani yaklaşık 40 bin dolar ödüyor.

Kripto Paralara Bakış Açım Değişti!

Kripto para birimlerine karşı bakış açısının zamanla değiştiğini belirten Jordan Belfort, kendi hakkında öz eleştirilerde bulundu:

“Kripto paralara şüpheyle bakıyordum. Aşamalı olarak fikrimi değiştirdim.

Kripto sektörünü öğrendikçe yani aslında fiyat da artmaya başladıkça daha olumlu bakmaya başladım.

Bu bağlamda şahsen, merkezi olmayan finansın ve kripto para birimlerinin finansın geleceği olduğuna inanıyorum ve bu şeyleri bilmeniz gerekiyor.”

Geçtiğimiz aylarda  Fortune ile röportaj yapan Jordan Belfort, Bitcoin’i överek fiyatının 100.000 dolara ulaşacağına inandığını söyledi.

Belfort ayrıca BTC ve diğer kripto para birimlerinin daha fazla düzenlenmesi için yapılan çağrıları da desteklediğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu