Kripto HaberleriBasın BülteniBu Hafta En İyi Fiyat Tahmini: Fight Out, RobotEra ve Big Eyes...

Bu Hafta En İyi Fiyat Tahmini: Fight Out, RobotEra ve Big Eyes Coin

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasında fiyat tahmini, tarihsel fiyat eğilimleri, piyasa değeri, ticaret hacmi, arz ve talep ve diğer piyasa göstergeleri gibi çeşitli faktörlere dayalı olarak belirli bir kripto para biriminin gelecekteki değerini tahmin etmeye çalışma sürecini ifade eder.

Kripto Piyasasında Fiyat Tahmininin Amacı

Fiyat tahmininin amacı, potansiyel yatırım fırsatlarını belirlemek ve bilinçli ticaret kararları vermektir. Kripto para birimleri, düzenleyici değişiklikler, haberler ve piyasa gibi çeşitli faktörler nedeniyle kısa sürede büyük fiyat dalgalanmaları yaşayabilen oldukça değişken varlıklardır.

Ek olarak, kripto para piyasası hala nispeten yenidir ve geleneksel finansal piyasalarla aynı düzeyde düzenleme ve şeffaflığa sahip değildir. Bu da gelecekteki fiyatları doğru bir şekilde tahmin etmeyi daha zor hale getirebilir. Fiyat tahmini, belirli bir kripto para biriminin durumu ve büyümesi hakkında sadece bir fikir verebilir.

Tüccarların ve yatırımcıların kripto para birimi fiyatlarını tahmin etmeye çalışmak için kullandıkları teknik analiz, temel analiz ve duyarlılık analizi gibi çeşitli araçlar ve stratejiler vardır. Tüm bu faktörlere dayanarak, iyi beklentiler gösteren üç coini bu yazıda ele alalım: Fight Out (FGHT), RobotEra (TARO) ve Big Eyes Coin (BIG).

Fight Out: 2023’ün En Hızlı Büyüyen Meta Evreni

Fight Out’un (FGHT) 2023’ün en hızlı büyüyen metaverse coinlerinden olduğu söyleniyor. %67 ön satış bonusu iddiasıyla yeni kullanıcıları cezbeden Fight Out (FGHT), şu anda ön satışlarında yaklaşık 4.500.00$ topladı. Mevcut fiyat 0,02343 USDT’dir. Listeleme sırasında 5 Nisan 2023’e kadar 0,0333 USDT’ye çıkacağı tahmin ediliyor. Ön satış 31 Mart’ta sona eriyor.

TARO Dünyasının İnşası

RobotEra (TARO), bir sonraki büyük P2E Metaverse Oyunu olarak kabul edilir. TARO dünyasını kendi yöntemleriyle inşa edebilir, keşfetmek, oynamak ve kazanmak için bir Robot olabilirsiniz. $TARO belirteci, geliştirmeden oyun içi para birimine, NFT’lere ve oyun içi mağazaya kadar tüm RobotEra meta evrenine güç sağlar. Şu anda, ön satış sırasında 46.197.580 $ TARO satıldı ve 923.951 $ topladı.

Ön Satış aşamasında, bir TARO’nun maliyeti 0,020 USDT’dir. Aşama 2 fiyatının 0,025 USDT olacağı tahmin ediliyor. Toplam jeton arzı 1.800.000.000’dir. Ön satış sona erdiğinde, TARO belirteçleri talep edilebilecektir.

Big Eyes Coin’in Büyük Lansmanı

Yeni Big Eyes Coin (BIG), ön satışın 1. aşamasında 0,0001 USDT’den başladı. Şu anda fiyat %41,07 arttı ve 0,00049 USDT’ye ulaştı. Sayısal olarak, 1 USDT ile 2028,99 $BIG’e sahip olabilirsiniz. Lansman Fiyatının 0,0006 USDT olacağı tahmin ediliyor.

Big Eyes Coin (BIG), satış öncesi 12. aşamaya ulaştı ve şimdiden 30 milyon doları aştı. 8,98 Milyar Big Eyes Coin (BIG) hala talep edilecekken, %200 bonustan oluşan bir teklif başlatıldı. Bundan yararlanmak için kasada “LAUNCHBIGEYES200” promosyon kodunun girilmesi gerekir. Kodu kullanmak için sadece bir gün kaldı, bu nedenle avantajlardan üç kez yararlanmak için satın alma işlemini hızlandırmanız gerekir.

LOOTBOX, yatırımcıların büyük kazançlar elde etmesini sağlayan yeni bir özelliktir. 100 bin dolara kadar kazanmak mümkün. En kötü durum senaryosu, paranızı Big Eyes jetonlarıyla geri alırsınız. Beğenip beğenmediğinizi görebilmeniz için deneme dönüşleri mevcuttur. Şansınız için şimdi Big Eyes ön satış web sitesine girin.

Daha fazla bilgi için:

Ön satış: https://buy.bigeyes.space/
Web sitesi: https://bigeyes.space/
Telgraf: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları