Haberler

Bu Hafta Kripto Para Yatırımcıları İçin Çok Zorlu Geçebilir: Uzmanlar Uyardı

Coinbase IPO'su ile kripto para sektörü dalgalı günler görebilir.

Kripto para piyasası geçtiğimiz haftalarda fiyat oynaklığı açısından zirveye ulaşıldığı günler yaşasa da uzmanlar özellikle önümüzdeki haftaya yönelik uyarılarda bulundu.

Coinbase Arzı, Tehlikeli Olabilir

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase‘in halka arzı, 14 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek. Daha önce ertelenen ve büyük bir beklentinin oluştuğu Coinbase arzı, kripto para piyasasında büyük değişimlere neden olabilir. Tarihte ilk defa bir kripto para borsası teknoloji devlerinin bulunduğu Nasdaq üzerinde listelenecek.

Validus Power Corporation CFO’su Greg Foss konu hakkında yaptığı açıklamada yatırımcıları bu hafta zor günlerin bekleyebileceğini belirtti. Kripto para yatırımcılarının bu hafta sert fiyat hareketleri ile karşı karşıya kalacağı uyarısında bulunan Foss, özellikle düşük hacimli kripto paralara dikkat çekti.

Delphi Digital stratejisti Kevin Kelly ise volatilitenin özellikle ilk gün rekor kıracağını düşünüyor. Kripto para piyasasının zaten volatil olduğunu ancak bunun söz konusu tarihlerde zirve yapacağını belirten Kelly, yatırımcılara bir tavsiyede bulundu.

COIN adı altında piyasaya sürülecek olan Coinbase hissesinin yatırım yapmak için makul ve daha az volatil olabileceğini vurgulayan analist, tabii ki seçimi yatırımcılara bıraktı.

Coinbase’in IPO’sunun başarılı bir giriş yapması ise Binance Coin ve FTX Token gibi borsa tokenlerinin rekor kırmasını sağlayabilir. Aslında BNB ile FTT fiyatlarının bu beklenti ile son 7 günde ciddi bir artış elde ettiği de görülmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu