Altcoin

Bu Hafta Takip Edilecek 4 Kripto Para Birimi

Bu Hafta 4 Kripto Para Dikkat Çekiyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların rekorunu kırdığı ve yeniden 60.000 dolar bandına gerilediği haftanın sonrası, yükselişle başladı.

BTC

BTC, 62.000 dolar direncini kırmayı başardı ve an itibarıyla 65.000 dolara ilerliyor. Tabii ki bu haftanın dikkat edilecek ilk kripto para birimi Bitcoin oluyor. Eğer BTC 62.000 dolar ila 66.000 dolar bandında kalabilirse bu durum altcoinlere yarayacaktır.

CME üzerindeki BTC vadelilerinin hacminin de rekor kırması şu an için işlerin iyi gittiğini ve ilginin arttığını gösteriyor. BTC’nin 72.000 dolar üzerine kendisini atması ise BTC için iyi, piyasa için kötü olabilir ve BTC altları ezebilir.

SOL

Dikkat edilmesi gereken diğer kripto para birimi ise Solana (SOL) oluyor. Tether’i geçmek üzere yükselişini devam ettiren SOL, 22 Ekim tarihinde 216 dolar direncinde takılıp kalmıştı. SOL, an itibarıyla 207 dolardan işlem görüyor ve hala burayı kıramadı. 200 dolar desteği ile 216 dolar direnci arasında kalan SOL için yönün tayini yakında belli olacaktır.

AVAX

Üçüncü sırada ise AVAX yer alıyor. AVAX, alçalan kanalı 21 Ekim tarihinde kırdı ve bu da yükselişin süreceğine işaret ediyor. AVAX fiyatı için kritik dirençler ise 69 dolar, 73 dolar ve tüm zamanların rekoru 79 dolar olacaktır.

Eğer fiyat bur dirençleri kıramazsa çekileceği destek ise 51 dolar olabilir.

ALGO

Listenin sonundaki kripto para birimi ise son dönemde ciddi fonlama alan Algorand (ALGO) oldu. ALGO, simetrik üçgen formasyonunda kalmaya devam etse de bunun kırılması ciddi bir yükseliş getirebilir. ALGO için dikkat edilecek seviyeler yükseliş bandında 2,22 dolar ve 2,55 dolar. Düşüş durumunda ise 1,51 dolar önemli bir destek olacaktır. Şu an hem RSI hem de MACD, ALGO için yükseliş sinyali veriyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu