Altcoin

Bu Kripto Para Durdurulamıyor: Kısa Sürede 150 Kat Yükseldi!

AXS, yılın başından bu yana 150 kat gibi inanılmaz bir yükseliş yakaladı.

NFT ve oyun sektörünü bir araya getirmesi ile piyasaya giriş yapar yapmaz adından söz ettiren Axie Infinity (AXS), inanılmaz bir yükseliş yakaladı. AXS, yılın başında 0,5 dolar gibi oldukça makul bir fiyattan işlem görürken bugün itibarıyla 75 dolara kadar yükseldi ve neredeyse 150 kat değer artışı yakaladı.

Axie Infinity, Rekora Gidiyor

Coinmarketcap verilerine göre AXS fiyatının son 24 saat içerisinde %50, son 7 gün içerisinde ise %93 yükseliş elde ettiği görülmekte.

AXS fiyatının bu yükselişinin arkasındaki tek sebep ise NFT sektörünün yeniden yeşillenmesi ve popüler oyunun dikkat çekmeye başlaması.

AXS için 80 dolar kritik bir temel direnç konumunda ve fiyat 75 dolara kadar gelerek buradan geri döndü. AXS an itibarıyla 71 dolar seviyesinden işlem görüyor ve düşüşün kritik destek noktalarından olan 70 dolara kadar çekilmesi bekleniyor.

Öte yandan Hsaka ve RookieXBT gibi önde gelen kripto para yatırımcıları ile analistler ise AXS fiyatında sert bir düşüş beklediklerini ortaya koyan ifadelerde bulunmaya başladı.

Böyle bir durumda ise AXS fiyatında yükseliş sonrası çok daha sert bir düzeltme görülebilir ve fiyat 50 dolar bandına kadar çekilebilir.

Şu sıralar NFT tabanlı birçok proje inanılmaz yükselişler yaşıyor ve bunun sebebi piyasanın girdiği temel durum.

Kripto para piyasasında NFT’lerin neredeyse her 2-3 aylık sürede düşüş yaşayıp yeniden yükselişe geçtiği gözlemlendi ve şu an da yükselişin başında bulunulduğu söylenebilir.

*Son zamanlarda ciddi yükseliş yaşamış coinler aynı oranda sert bir şekilde de düşebilir. Bu sebeple bu coinler diğer coinlerden çok daha risklidir. Bu riskli coinlere yatırım yapmak isteyen yatırımcıların, kaybedecekleri zaman sorun olmayacak ufak pararla bu coinlere yatırım yapması ya da hiç yapmaması önerilmektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Resmen fantazi yaparlar…

Anonim

Aga böyle coinlere girmeyn duduklerler


Başa dön tuşu