bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBu Kripto Para, Her Şey Düşerken Rekoruna Çok Yaklaştı!

Bu Kripto Para, Her Şey Düşerken Rekoruna Çok Yaklaştı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektörü, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 69.000 dolardan başlayan düşüşü ile tepetaklak oldu ve bir türlü toparlanamadı.

Bitcoin fiyatının yaşadığı bu sert düşüş bütün piyasayı altüst etti ve 3 trilyon dolara yaklaşan sektörün toplam değeri, 2,3 trilyon dolara kadar geriledi.

BTC aslında şu an için 44.000 dolar desteğinden sekerek güvenli bir noktaya geldi ve burada konsolidasyon yaşıyor. Bitcoin fiyatının 47.000 dolardaki mücadelesi ise bir altcoini neredeyse hiç etkilemiyor.

MATIC İçin Rekor Yakın

18 Mayıs  tarihinde kripto para sektörünün tamamı sert bir düşüş yaşarken yükselişe geçen Polygon (MATIC), 7 ay önce yaptığını yine tekrarlıyor gibi gözükmekte.

MATIC, 2,62 dolarlık rekor fiyatının sadece %20 gerisinde ve 1 hafta önceye göre bu farkı %15 kapatmış gibi gözüküyor. MATIC, an itibarıyla 2 doların üzerinde kalmaya devam ediyor ve 30 gün içerisinde %31’lik bir yükseliş elde etti.

8 Aralık tarihinde 2,57 dolara kadar yükselen MATIC, o noktadan buraya değer kaybetse de MATIC için hala yükseliş şansı devam ediyor gibi gözüküyor. 2,43 dolar kritik bir direnç noktası ve MATIC fiyatı için buranın aşılması çok büyük önem arz etmekte. MACD şu an için kısa vadede yukarı yönlü hareket sinyali verirken RSI de 50 seviyesinin üzerine çıkarak benzer bir müjde verdi.

MATIC eğer kısa vadede 2,43 doların üzerine kendini atabilirse devamında 3,25 dolar ve 3,96 dolar hedefleri test edilebilir. Bu da MATIC için yeni rekor olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları