AltcoinHaberler

Bu Kripto Para Projesinin Kurucusu, Twitter’ın Yeni CEO’su mu?

Ethereum tabanlı DeFi protokolü Aave'nin kurucu ortağı Stani, gerçekten de Twitter'ın yeni CEO'su mu?

Kripto para sektörü son dönemde birçok farklı olaya şahit olmakta ve farklı tepkiler vermekte.

Özellikle Twitter’ın Elon Musk tarafından satın alınacak olması kripto para sektöründe de dengeleri değiştirecek bir şey olarak görülmekte Bu durum ise Aave (AAVE) için çok daha farklı bir durum yaşatmış gibi gözüküyor.

Stani’den İlginç Şaka!

Ethereum ağının önde gelen DeFi protokollerinden olan Aave’nin kurucu ortağı Stani, Twitter hesabından kritik bir açıklamada bulundu.

Stani, Twitter’ın geçici CEO’su olduğunu bir “son dakika” açıklaması olarak paylaştı. Bu açıklamanın şaka olup olmadığı henüz bilinmese de durumun AAVE fiyatı üzerinde biraz etki bıraktığı görülüyor.

Twitter’da gelen yorumlarda bunun şaka olduğu vurgulansa da AAVE fiyatı durumu pek fark etmemiş olabilir.

AAVE fiyatı, sert düşüşü devam ederken gelen bu tweet ile bir anda sıçrama elde etti ve tweetin etkisi aslında net bir şekilde görüldü.

AAVE fiyatı bir anda 160 dolardan 173 dolara sıçradı ve bu sıçramanın tam tweet sonrası olması durumu net bir şekilde ortaya koyuyor.

Stani daha önce de bunun gibi gönderiler paylaşmıştı. Özellike 1 Nisan tarihinde attığı tweet, topluluktan büyük tepki çekmişti.

Stani, AAVE’nin artık Cardano ağına geçeceğini vurgulayarak espri yapsa da hem Cardano hem de Ethereum ekosistemi daha önce duruma tepki göstermiş ve fiyat düşüş yaşamıştı.

Tabii ki bunlar Kava’nın 1 Nisan şakasını aşabilecek seviyede değil.

İlgili Haber
Elon Musk'lı 1 Nisan Şakası Kötü Bitti! Bu Altcoin'de Önce Pump Sonra Dump!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu