Altcoin

Bu Kripto Para, XRP’yi Geçmeye Hazırlanıyor: Fiyatın Yükselişi Durmuyor!

Solana, XRP'yi geçmek için hazırlanıyor.

Bir zamanlar top 100 içerisinde bile kendine zar zor yer edinen Solana (SOL), inanılmaz bir yükseliş rallisi yakaladı ve bunu devam ettirmekte kararlı gözüküyor.

SOL, son 24 saat içerisinde %22 yükseliş daha elde etti ve 190 doların bile üzerine çıktı. SOL’un son 7 gün içerisinde neredeyse her gün rekor tazelediği görülmekte.

SOL, XRP’yi Zorluyor

Geçtiğimiz haftaya göre %45 yükseliş elde eden Ethereum rakibi Solana, artık XRP’nin hemen arkasında yer alıyor ve XRP’yi geçmeye hazırlanıyor.

Solana, son 7 gün içerisinde yaklaşım yüzde 45 yükseliş elde etti ve 52 milyar dolarlık toplam piyasa değerine ulaştı. XRP’nin piyasa değeri yaşadığı yükselişe rağmen 60 milyar dola seviyesinde ve Solana’nın bunu geçmesi an meselesi gibi gözüküyor.

XRP’nin hemen üzerinde yer alan ve 67 milyar dolarlık değere sahip olan Tether’in de SOL’un XRP’yi geçmesi durumunda geçileceğini tahmin etmek zor değil. SOL, böylelikle en büyük rakibi Ethereum’a çok yaklaşmış olacak ve hemen BNB’nin arkasına yerleşecek.

Solana, özellikle Degen Ape Academy isimli NFT koleksiyonu sayesinde inanılmaz bir yükseliş elde etti ve her şey geçtiğimiz ay başladı.

Ünlü kripto para analisti Ben Caselin ise konu hakkında yaptığı açıklamada L1 projesi olan Solana’nın yükselişinin devam edeceğini ve Ethereum’u “öldürmese” de bunun yerini sarsacağını düşündüğünü vurguladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu