Ana SayfaAltcoinBu Metaverse Altcoini, Güney Koreli Dev Banka ile İşbirliğine Gidiyor!

Bu Metaverse Altcoini, Güney Koreli Dev Banka ile İşbirliğine Gidiyor!

Takip et

Metaverse, finans kurumları için çok çeşitli bir fırsat olduğunu kanıtladı. The Sandbox (SAND) altcoini, KEB Hana Bank’ın sanal dijital dünyaya kendi evreninde gireceğini duyurdu.

Hana Bank, Güney Kore’deki en geniş döviz ürünleri çeşitliliğini sunuyor. Bankacılık kurumu, Metaverse’teki hizmetlerini genişletmeye çalışacak. Bununla birlikte, her iki ortak da farklı türde bir etkinlik pazarlaması başlatmayı planlıyor.

Raporlara göre, Hana blockchain tabanlı metaverse platformu ile bir mutabakat zaptı imzaladı. Banka, Sandbox tarafından yönetilen projelere küresel bir ortak olarak girmeyi planlıyor.

İlgili Haber
The Sandbox (SAND) Tarafında Yükseliş Devam Edecek Mi?

Güney Koreli Banka, The Sandbox (SAND) Metaverse’ünde Şube Açacak

İşbirliği bir iş modeli oluşturmayı da içerecek. Banka, temel hizmetleri vermek ve reklam fırsatlarını yakalamak için dijital dünyada sanal bir şube açacak. Hana Financial Group ayrıca K-verse’de Kore ile ilgili içerikler yayınlayacak. Z kuşağının Kore kültürü hakkında daha fazla bilgi sahibi olması için sanal bir bölge olacak.

Hana Bank Başkan Yardımcısı So Jung Kim, bu ortaklığın genç kullanıcılar için yeni bir hizmet türünün kapılarını açacağını söyledi.

Bununla birlikte, Sandbox fiyatı son piyasa düşüşü sırasında fazla gerilemedi. SAND fiyatı son 60 günde sadece %1 oranında düştü. Metaverse tokeni bu yazının yazıldığı anlarda 1.15 dolardan işlem görüyor. SAND halen dünyanın en büyük ikinci Metaverse coini olmayı sürdürüyor ve yaklaşık 1.45 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Daha önce Sandbox, Güney Kore’nin en büyük eğlence parkı LOTTE WORLD ile ortaklık kurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları