coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinThe Sandbox (SAND) Tarafında Yükseliş Devam Edecek Mi?

The Sandbox (SAND) Tarafında Yükseliş Devam Edecek Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz hafta altcoinler arasında pozitif ayrışan aynı zamanda Haziran ayında yaptığı anlaşmalar ile göz önüne çıkan metaverse projelerinden The Sandbox (SAND) yüzde 30 artış  ile 1.35 dolar seviyesinde fiyatlama gerçekleştirdi.

Peki tekrardan fiyat 1.35 dolar seviyesini test edip, bu bölgenin üzerinde kalıcı olabilecek mi?

Düşüş trendinden 18 Haziran’dan bu yana olumlu fiyat hareketi ile yükseliş trendine geçen
Santiment’ten gelen verilere göre, önemli metriklerden biri olan hacim değerlerine baktığımızda fiyat ile paralel hareket ettiğini görebiliyoruz.

Bununla beraber bir başka veri ise SAND ağında oluşturulan yeni adreslerin sayısı. Burada da incelenen dönemde son 24 saat içinde %22’lik bir düşüş kaydettiği görülmektedir.

4 Saatlik zaman aralığındaki teknik göstergelere bakıldığında yükseliş trendini koruyup 1 ve 1.08 dolar bölgesi alıcılar tarafından korunabilmesi durumunda daha önceki direnç seviyesi olan 1.32 dolar seviyesi tekrardan test edilebilir.

Bu bölgenin kırılımı AB=CD formasyonun oluşumu için önemli bir seviye olacaktır. Fakat bir diğer taraftan 0.96 dolar bölgesinin altındaki kapanışlar ile beraber takip edilecek önemli talep bölgesi 0.75 dolar seviyesi olacaktır.

Bunun dışında 50-100-200 günlük hareketli ortalama göstergelerine baktığımızda ise fiyatın bu bölgede tutunduğunu fakat diğer yandan Stokastik RSI’ın aşırı alış bölgesinden aşağı yönlü hareket ettiğini göz ardı etmemek gerekir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Hiç kimse bir şey bilmiyor sürekli düşüyor bütün coinler en az 10 kat düştüler hodl yapan bütün herkes 10 kat zararda bir 10 kat daha zarara gidebilir…..

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları