binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Sabah Milyonlarca Dolarlık Hack Saldırısına Uğradığı İddia Edilen Şirket, Verilere Göre...

Bu Sabah Milyonlarca Dolarlık Hack Saldırısına Uğradığı İddia Edilen Şirket, Verilere Göre Bu Memecoinden Yüklü Satın Aldı!

Bu sabah hackerların hedefi olduğu iddia edilen bir şirket, onchain verilerine göre bu memecoinden satın aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BlockTower Capital ile ilişkili bir cüzdanın, 2.22 milyon dolara eşdeğer 202 milyar PEPE satın aldığı bildirildi. İşlem, popüler bir kripto para alım satım platformu olan Cumberland aracılığıyla gerçekleştirildi.

Haber, BlockTower Capital’de önemli bir güvenlik ihlali yaşandığına dair raporların ortasında geldi. Şirketin birincil hedge fonu bir güvenlik ihlaline uğrayarak varlıklarının bir kısmının çalınmasına yol açmıştı. Kaynaklara göre hackerlar henüz yakalanamadı.

Veri sağlayıcısı PitchBook’a göre 1.7 milyar dolarlık varlığı yöneten BlockTower Capital, olayla ilgili olarak suskunluğunu korudu. Ancak, Bloomberg’e isimlerinin gizli kalmasını isteyen içeriden kişiler ihlali doğruladı.

İlgili Haber  Önemli Gelişme: Dev Şirket 5.2 Milyar Dolarlık Bitcoin Spot ETF Alımı Yaptığını SEC'e Bildirdi!

Hâlâ kayıp olan fonlar, şirketin blok zinciri suç uzmanlarını görevlendirmesine yol açtı. Görevleri çalınan paranın izini sürmek ve muhtemelen suçluları tespit etmek olacak.

PEPE ile ilgili diğer bir haberde, daha önce 5 milyon dolarlık PEPE tokenini 6 ay içerisinde 44 milyon dolara çıkarmayı başaran balina yeni bir PEPE hamlesi yaptı.

Lookonchain tarafından sağlanan onchain verisine göre bu balina cüzdan, saatler önce 15 milyar PEPE tokeni sattı ve bunları 171 bin dolara dönüştürdü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail