bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBu Şirket, Online Yemek Siparişlerine Bitcoin (BTC) Veriyor!

Bu Şirket, Online Yemek Siparişlerine Bitcoin (BTC) Veriyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) özellikle bu sene inanılmaz bir büyüme elde etti ve fiyat rekoru kırdı. 69.000 dolarlık seviyeye kadar ulaşan Bitcoin, daha önceki yıllarda 2 pizza alımı için 10.000 Bitcoin ödeyen Laszlo Hanyecz’i ise üzmüş olabilir.

Yemek Ye, Bitcoin Kazan

Hanyecz’in BTC ile ödeme yaptığı günlerden sonra şimdi ise trendin değiştiği görülüyor. Artık yemek şirketleri direkt olarak müşterilere siparişleri için BTC ödemeye başladı! Bunların ilki ise Grubhub oldu.

Amerika merkezli online yemek sipariş ve teslimat şirketi Grubhub, e-ticaret devi Lolli ile ortaklık imzaladı. Bitcoin ödül şirketi Lolli ile yapılan ortaklık sayesinde kullanıcılar sipariş ettikleri her. yemek üzerinden BTC kazanabilecek.

Yapılan son açıklamada Grubhub kullanıcılarının ilk siparişlerinde 5 dolarlık BTC kazanacağı belirtildi. Bunun devamında ise yemek sipariş ederek her bir sipariş için 1 dolarlık BTC kazanılabilecek. Kullanıcıların bunun için Lolli üyeliği açması veya Grubhub üzerinden eklenti indirmeleri gerekiyor.

Kullanıcılar 15 dolarlık BTC kazandıktan sonra ise bunları kendi cüzdanlarından istedikleri bir cüzdana transfer edebilecek. Bu da gerçek anlamda BTC kazanımı anlamına gelmekte ve lider kripto para biriminin ne kadar popüler bir noktaya ulaştığını göstermekte.

Bitcoin bir zamanlar hiçbir şirket tarafından kabul edilmezken şimdi insanları yemek siparişine çekmek ve etkinliği arttırmak için kullanılmakta. Tabii ki bunun uzun vadeli getirisi de büyük bir avantaj.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları