BitcoinHaberler

Bu Tarihe Dikkat! ABD Kongresi Bitcoin Madenciliğini Tartışacak!

ABD kongresi kripto para birimlerini tartışmaya devam ediyor.

6 Ocak’ta sizlerle paylaştığımızda “ABD kongresi Bitcoin madenciliğinin çevresel etkilerini tartışacak” haberine ilişkin resmi duyuru geldi.

İlgili Haber
ABD Kongresi Bitcoin (BTC) Madenciliğinin Çevresel Etkilerini Tartışacak!

ABD Kongresi tarafından yayınlanan basın bülteninde, 20 Ocak Perşembe günü kripto para birimlerinin enerji üzerindeki etkileri hakkında bir oturum düzenleyeceği duyuruldu.

Söz konusu oturumun başlığı “Kripto Para Biriminin Temizlenmesi: Blok Zincirlerinin Enerji Etkileri” olacak.

Oturuma ilişkin resmi duyurusu sırasında Enerji ve Ticaret Komitesi Başkanı Frank Pallone’nin ve Gözetim ve Soruşturma Başkanı Diana DeGette ‘nin şu ifadelerine yer verildi:

“Sadece birkaç kısa yıl içinde, kripto para birimi popülaritesinde meteorik bir artış gördü. Bunun topluluklarımız ve gezegenimiz üzerindeki keskin enerji ve çevresel etkilerini anlamanın ve ele almanın zamanı geldi.

Kripto madenciliğinin büyüyen enerji ayak izini ve özellikle iş blokajlarının kanıtlarının daha temiz alternatiflere ve yenilenebilir enerji çözümlerine nasıl geçebileceğini incelemeyi dört gözle bekliyoruz.”

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu