Haberler

Bu Token 100 Doları Görürse Galaxy Digital’in CEO’su Dövme Yaptıracak!

Mike Novogratz'ın dövme sözü akıllara John McAfee'nin iddialı söylemlerini getirdi.

Galaxy Digital’in CEO’su, ünlü yatırımcı Mike Novogratz, LUNA ile ilgili iddialı konuştu. Madeni para 100 dolara ulaştığında LUNA dövmesi yaptırmayı planlıyor!

Novogratz, söz konusu iddiasını LUNA tüm zamanların en yükseğine (ATH) ulaştığında gerçekleştirecek mi?

Novogratz, Terra LUNA’nın yılın son haftasında 100 dolara vurmasını beklerken LUNA kısa bir süre önce 95 dolara ulaştı.

Bitcoin konusunda güçlü bir destekçi olduğu bilinen ünlü CEO, Ethereum ve LUNA’ya karşı da yakın bir tavır çiziyor. Eylül ayı sonlarında “Next with Novo” podcastlerinin yeni bir bölümünü kaydeden Novogratz, konuk olarak Terra Luna (LUNA) madeni parasının baş yöneticisi Do Kwon’u ağırlamıştı.

Söz konusu sohbet sırasında Kwon’un hikayesinden oldukça etkilenen Novogratz, LUNA’da daha da yükselerek madeni para 100 dolara ulaştığında LUNA dövmesi yaptıracağını tweetlemişti.

Novogratz sonrasında Twitter üzerinden LUNA fiyatının yükselişiyle ilgili bir anket başlattı ve katılımcıların %79’undan fazlası bu fiyat artışının bu yıl gerçekleşeceği yönünde oy kullandı.

Eylül ayında ise bir dövme seçtiğini tweetleyen Novogratz’a Luna’nın bir gecede neredeyse %16 büyümeyle 94.80 dolara ulaşmasının ardından bir Twitter kullanıcısı tarafından dövme sözü yeniden hatırlatıldı.

LUNA Aralık’ta ATH Gördü

Eylül ayından bu yana LUNA 40 dolar aralığında işlem görüyor. An itibarı ile de 96.18 dolardan işlem görmeyi sürdürüyor. Söz konusu tokenın 100 dolara yükselmesi durumunda ise Novogratz’ın dövme sözünü tutup tutmayacağı ise merak konusu olmayı sürdürüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu