Kripto HaberleriSponsorluBugünün Sepeti: Cardano, Polygon ve Big Eyes Coin Değerlendirilebilir mi?

Bugünün Sepeti: Cardano, Polygon ve Big Eyes Coin Değerlendirilebilir mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cardano, Polygon ve Big Eyes Coin, mükemmel büyüme potansiyeline sahip, değeri düşük üç Kripto para birimidir. Bu yazıda, onların faydalarını inceleyeceğiz ve neden bu jetonları satın almanızın mantıklı olabileceğini anlatacağız.

Cardano

Cardano, 2015 yılında IOHK (Input Output Hong Kong) tarafından oluşturulan açık kaynaklı bir blockchain platformudur. Dijital varlıkları oluşturmak, yönetmek ve değiş tokuş etmek için merkezi olmayan bir platformdur. Cardano, önceki nesil blockchain teknolojisinden daha güvenli ve sürdürülebilir bir platform olacak şekilde tasarlanmıştır. Bilimsel felsefe ve araştırma kullanılarak sıfırdan inşa edildi ve bu da onu piyasadaki teknolojik olarak en gelişmiş blockchain platformlarından biri haline getirdi.

Cardano, diğer blok zincirleri tarafından kullanılan çalışma kanıtı algoritmalarına kıyasla enerji açısından daha verimli olan Ouroboros adlı benzersiz bir hisse kanıtı konsensüs algoritması kullanır. Ek olarak, Cardano, değeri işlemek ve akıllı sözleşmeleri yürütmek için kullanılabilen ADA adlı yerel kripto para birimine sahiptir. Platform aynı zamanda ölçeklenebilir ve esnek olacak şekilde tasarlanmıştır ve potansiyel olarak saniyede binlerce işlemi destekler.

Cardano’nun benzersiz mimarisi ve gelişmiş özellikleri, onu merkezi olmayan uygulamalar (dapp’ler) oluşturmak ve dijital kimlik yönetimi, tedarik zinciri yönetimi ve merkezi olmayan finans (DeFi) gibi durumları kullanmak isteyen kuruluşlar için çekici bir seçenek haline getiriyor. Güvenlik, sürdürülebilirlik ve ölçeklenebilirliğe odaklanan Cardano, blockchain alanında önemli bir oyuncu olma potansiyeline sahiptir ve önümüzdeki yıllarda sürekli büyüme ve gelişmeye hazırdır.

Polygon

Polygon, işlemleri Ethereum ana zincirinden çıkarıp daha optimize edilmiş bir ağa taşıyarak daha hızlı ve daha ucuz işlemler sağlayan bir ölçeklendirme çözümüdür. Polygon, geliştiricilerin platformunda merkezi olmayan uygulamalar (dapp’ler) oluşturmasına ve dağıtmasına izin vererek onu Ethereum ana zincirine çekici bir alternatif haline getiriyor.

Polygon, bir hisse kanıtı konsensüs mekanizması kullanır ve bağımsız doğrulayıcılardan oluşan bir ağ tarafından güvence altına alınır. Ayrıca çeşitli programlama dillerini destekler ve modüler bir mimari sunarak geliştiricilerin dapp’lerini oluşturmasını ve dağıtmasını kolaylaştırır. Bu, daha düşük geliştirme maliyetleri, daha hızlı pazara sürüm süresi ve daha iyi son kullanıcı kullanıcı deneyimi ile sonuçlanabilir.

Ayrıca Polygon, Ethereum uyumlu belirteçleri destekleyerek geliştiricilerin mevcut projeleri Polygon ağına getirmesini kolaylaştırır. Polygon işlemleri Ethereum ana zincirindeki işlemlerden daha ucuz ve daha hızlı olduğundan, bu aynı zamanda daha düşük kullanıcı maliyetleri ile sonuçlanabilir.

Polygon’un ağı, günlük 1 milyondan fazla işlem ve büyüme ile şimdiden önemli bir büyüme ve benimseme gördü. Bu, onu dünyadaki en büyük Ethereum Layer 2 ağlarından biri yapar.

Big Eyes Coin

Meme paraları, kayda değer kripto para birimleri olarak hızla yerini aldı. Bu belirteçler, 1 numaralı meme parası Doge’nin piyasa değerine göre ilk 15 kripto para birimi arasında yer aldığı ölçüde inanılmaz rakamlar yaptı. Erken yeni meme paraları yakalamak istiyorsanız, Big Eyes Coin, dikkate alınması gereken mükemmel bir coindir.

Big Eyes Coin, NFT ve yardım dünyası arasında köprü oluşturan merkezi olmayan bir finans meme parasıdır. Eşsiz bir meme madeni parası olan Big Eyes Coin, köpek kripto parası kervanını kopyalamadan kedi topluluğuna girer. Neden kediler diye sorabilirsiniz.

Kediler sevimli, çekici ve sevimlidir. Bu niteliklere rağmen, kripto oyuncuları tarafından uzun süredir göz ardı ediliyorlar. Big Eyes Coin bir devrim getiriyor. Big Eyes Coin NFT kartı sahiplerinin özel sevimli kedi eşyalarına erişmesini sağlayacak olan Sushi Crew adlı bir NFT kulübü oluşturacak.

Big Eyes Coin, önemli projeleri desteklemek için bir yardım cüzdanı oluşturduğu için gerçek dünyayı da unutmuyor. NFT işlemlerinden alınan tüm vergilerin %10’u da yardım cüzdanına gidecek.

Big Eyes Coin’in tüm bol özelliklerine katılmak için, en iyi kullanım belirteci olan BIG’i elinizde tutmak en iyisidir. BIG ön satışta ve web sitelerinden satın alabilirsiniz.

Ön satışa katılın:

Ön satış: https://buy.bigeyes.space/
Web sitesi: https://bigeyes.space/
Telegram: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay