Sponsorlu

Bulut Madenciliği Yaparak Pasif Gelir Elde Edin

Bitcoin (BTC) fiyatı bu yılın başından beri çılgın bir yükseliş içerisinde ve trendin hala yükseliş odaklı devam ettiği görülüyor. Birçok insan bu yükselişten kazanç elde etmek için madenciliği düşünse de madencilik cihazı almaya gücünün yetmeyeceğini düşünüyor. Bu da yatırımcıların ciddi bir kazanç fırsatını kaçırmalarına yol açıyor.

Kripto para madenciliği yapmak sektörde en çok getiri sunan alanlardan ve yöntemlerden birisi. Buna rağmen giriş yatırımının çok fazla olması birçok kripto para yatırımcısı için zorlu bir durum olarak görülüyor. Madencilik için gereken cihazların son dönemde tükenmesi de bunların fiyatlarının iki hatta üç katına çıkmasına yol açtı.

Ancak kripto para madenciliği yapmak için bir madencilik cihazı satın almak gerekmeyebilir. Bulut madenciliği, direkt olarak uzaktaki veri merkezlerini kullanarak ortak işlem gücü üzerinden kripto para madenciliği yapmak olarak biliniyor. Bu tip bulut madenciliği müşterilerin ve kullanıcıların hiçbir donanım almadan madencilik yapabilmesini sağlamakta. Kullanıcılar sadece bir kontrat imzalayarak madencilik yapmaya başlayabilmekte. Bulut madenciliği tam olarak bu sebepten bir hayli popüler hale geldi ve şu an kripto para yatırımcılarına çok düşük masraflar karşılığında kripto para madenciliği yapabilme şansı sunuyor.

MinerPlus, 2015 yılında bu sektörün ilklerinden birisi olarak kuruldu ve şu an dünya çapında 1.200.000’den fazla insana hizmet vermekte. MinerPlus’a kayıt olup bunu kullanmaya başlamak isteyenler çok kısa sürede ve kolaylıkla kripto para madenciliği yapabilir.

MinerPlus, müşterilerin kayıt olmasını ve kimlik doğrulaması yapmasını çok kolaylaştıran basit bir internet ara yüzü kullanıyor.

Yeni kullanıcıların yararına olan bir kampanya düzenleyen MinerPlus, her kayıt olan için 3 dolar bonus veriyor. Bulut madenciliğine katılmak için 50 doların gerekli olması ise neredeyse her bütçeden kullanıcının pahalı madencilik cihazları almadan bunu yapabilmesini sağlamakta.

Minerplus hakkında daha fazla bilgi edinmek için minerplus.io internet sitesi ziyaret edilebilir.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Söylemedi demeyin

Çiftlikbankın yurtdışı versiyonu, cointürk, bitcoinsistemi, bunlar da reklamı verenleri habermiş gibi yayınlıyor.


Başa dön tuşu