Kripto HaberleriBorsaBUSD'un Akıbeti Ne Olacak? Binance CSO'su Patrick Hillman'dan Yeni Açıklamalar Geldi!

BUSD’un Akıbeti Ne Olacak? Binance CSO’su Patrick Hillman’dan Yeni Açıklamalar Geldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance CSO’su Patrick Hillmann, çok sayıda özel ve kamu kuruluşunun, özellikle Avrupa ve Orta Doğu’da stablecoin konusunda Binance ile ortaklık yapmakla ilgilendiklerini ifade ettiklerini söyledi.

Ayrıca Binance’in şu anda bir ABD bankacılık ortağı olmadığını da doğruladı.

Avrupa ve Orta Doğu’da Çok Sayıda Şirket Stablecoin Konusunda Binance ile Çalışmak İstiyor

Binance’in baş strateji sorumlusu Patrick Hillmann’a göre, ABD’li düzenleyiciler tarafından fiilen sonlandırılan Binance USD coin’in yaklaşan ölümüyle birlikte, çok sayıda özel ve kamu kuruluşu benzer bir girişimde dünyanın en büyük kripto para borsasıyla çalışmakla ilgilendiklerini ifade etti.

Forbes’a konuşan Hillmann, “Özellikle Avrupa ve Orta Doğu’da çok ilginç fırsatlar var” dedi ancak daha fazla ayrıntı vermedi.

İlgili Haber
Şirketlerden 75 Milyon Dolar Topladığını Açıklayan Bu Altcoinin Fiyatında Artış Yaşandı!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bir Twitter gönderisinde şirketin diğer ihraççıları ve USD bazlı olmayan stablecoinleri araştırdığını söylemişti. BUSD yerine gelecek stablecoinin ABD doları bazlı olmayabileceği düşünülüyor.

New York kararı Binance için sürpriz olmuştu. Hillman, “BUSD ürünü bizim gözümüzde her zaman sağlam olmuştur,” dedi. “Buna hazırlanmak için fazla zamanımız ya da haberimiz olmadı. Çözmeye çalıştığımız bir sürü şey var” dedi ve ekledi: “İnsanlara nasıl geri ödeme yapılacak, tüm bunlar için bitiş tarihi ne olacak.”

Bununla birlikte Hillman, şirketini BUSD dağıtıcısı Paxos’tan uzaklaştırmaya da çalıştı:

“Gerçek şu ki, bu onların yönetmesi gereken bir ürün. Geri ödeme söz konusu olduğunda, minting söz konusu olduğunda, tam kontrole ve sonuçta bunun için hesap verebilirliğe sahipler.”

Hillman’a göre BUSD’nin günleri sayılı. “İnsanlar daha fazla BUSD satın almak istemeyecekler çünkü nasıl geri ödeme yapacaklarından emin olamayacaklar” diye açıkladı.

Binance tarafından Ethereum dışındaki blok zincirleri için oluşturulan BUSD’nin bir türevi olan Binance-peg BUSD’nin de sona ermesinin muhtemel olduğunu belirten yönetici, “Ethereum kullanıcılarının yanı sıra, herhangi bir zincirde BUSD ile daha uzun süre işlem yapmak isteyecek kullanıcılar olmayacak” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları