Kripto HaberleriAltcoinŞirketlerden 75 Milyon Dolar Topladığını Açıklayan Bu Altcoinin Fiyatında Artış Yaşandı!

Şirketlerden 75 Milyon Dolar Topladığını Açıklayan Bu Altcoinin Fiyatında Artış Yaşandı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir web3 altcoin şirketi olan Yield Guild Games (YGG), ilk fonu için 75 milyon dolar toplayarak risk sermayesi alanına giriyor.

Tanıtım belgesinde, “Fonun görevi, YGG Ventures Fund I’in LP’lerine (sınırlı ortaklarına) fayda sağlamak için web3, oyun stüdyoları ve sektörün büyümesini destekleyen altyapıdaki erken aşama token ve öz sermaye anlaşmalarına yatırım yapmaktır” deniliyor.

Duyurunun Ardından YGG Altcoininde Yükseliş Yaşandı

YGG kurucu ortağı Beryl Li, YGG Ventures’ın kuruluşunu ve fonun hedeflenen miktarını doğruladı.

Şirketin yatırım açıklamasının ardından YGG altcoininde yaşanan yükselişi gösteren 24 saatlik grafik.

Li, “Fon için LP’lerden para toplamaya başlamak üzereyiz” dedi. Tanıtım belgesine göre Li aynı zamanda YGG Ventures’ın da yöneticisi.

İlgili Haber
Dev Balina, Binance Listelemesinden Yarım Saat Önce Bu Altcoine Yüklü Girdi!

Li, YGG’nin bir diğer kurucu ortağı Gabby Dizon ve YGG Ventures’ta ortaklığa geçecek olan YGG varlık edinme başkanı Jeff Holmberg ile birlikte fonun yatırım komitesinin de bir parçası olacak. Açıklamaya göre Holmberg yeni görevinde fonun stratejisini ve günlük operasyonlarını denetleyecek ve oyun analistlerinden oluşan bir ekibi yönetecek.

YGG, Andreessen Horowitz (a16z), ParaFi Capital ve Mechanism Capital gibi üst düzey kripto para yatırımcıları tarafından desteklendi. Cuma günü a16z, 13.8 milyon dolarlık yatırımcı turuna katılarak YGG’ye yeniden yatırım yaptı.

YGG Ventures Fund I, kripto girişimlerine yönelik finansmanın yaşanan çöküşlerin ardından yavaşladığı ve piyasanın temkinli davranmaya başladığı ilginç bir zamanda geliyor. Li yine de şu anın fon toplamak için “mükemmel bir zaman” olduğunu çünkü piyasanın çoktan dibe vurduğunu söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları