Altcoin

Bütün Dünyanın Beklediği Airdrop Sonunda Geliyor mu?

Metamask, kendi tokenini üretebilir.

Kripto para piyasası airdrop etkinlikleri çok önceden tanışmış olsa da özellikle Uniswap tarafından yapılan airdrop kesinlikle bütün topluluğun bu konuya çok daha fazla önem vermesine yol açtı.

Uniswap’in geçtiğimiz yıl 400 UNI dağıtması, yılın olayı oldu ve devamında birçok platform benzer bir yol izleyerek kullanıcılarını ödüllendirmeye başladı. Bu airdrop etkinliğinden beri herkesin aklında olan ise tek bir konu ve platform var.

MetaMask, Kendi Tokenini mi Geliştiriyor?

DeFi sektörünün şüphesiz en çok kullanılan cüzdanı olan MetaMask, sadece Türkiye’de değil bütün dünyada büyük bir popülerliğe sahip.

Uniswap benzeri airdrop etkinliklerinde platformun veya projenin kullanımına göre farklı ödüller verilmişti ve bu sebeple her kullanıcı MetaMask airdrop etkinliğini heyecanla bekliyor.

MetaMask henüz kendi kripto para birimine sahip olmasa da yatırımcıların beklediği haber kısa süre önce geldi.

MetaMask geliştirme ekibi, yaptıkları ilk topluluk görüşmesinde kendi tokenlerini piyasaya sürme konusundaki olası planları masaya yatırdı. Ekip, gerçek bir kullanıma sahip olmayan token üretmeye sıcak bakmadığını ve bunun yerine direkt olarak kullanılabilecek bir token üretmek istediğini ifade etti.

MetaMask’in geliştirici ekibinin lideri Erik Marks konu hakkında yaptığı açıklamada MetaMask’in kendi tokeni çıkınca bunun ciddi fiyat farklılıkları yaşayabileceğini de vurguladı.

ICO yapma olasılığını incelediklerini belirten Marks, aslında bu açıklamaları ile token planlarının çoktan başladığını da ortaya koydu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu