Kripto HaberleriBitcoinBüyük düşüş başlamış olabilir mi?

Büyük düşüş başlamış olabilir mi?

Takip et

Bitcoin ve Ethereum fiyatında yaşanan büyük düşüş sonrasında yatırımcıları bekleyen büyük bir düşüşün başlayıp başlamadığı tartışmaları alevlendi. Bugün gün içerisinde düşüş yaşamaya başlayan ve geri tekrar yükselmeyen Bitcoin fiyatının ve Ethereum fiyatının piyasada olumsuz bir durum yaşattığı ve yatırımcıların bugün yaşanan düşüş sonrasında büyük korku ve endişe yaşadığı paylaşıldı.

Yatırımcılar ani bir düşüş olarak başlayan ve devam eden bu düşüşün kendilerine büyük bir korku yaşatmayı sürdürdüğünü 7.700 dolar sınırına kadar gerileme yaşanmasının neden dolayı olduğuna dair hiçbir düşünce ve kesinleşmiş bilginin olmamasının akıllarda soru işaretlerine sebep olduğunu açıkladı.

BTC ve ETH Sert Düştü

Bitcoin ve Ethereum‘da yaşanan sert düşüşler hala devam etmesine rağmen düşüşlerin etkisi dolayısı ile yatırımlarını elden çıkarma ve satış yolunu tercih eden kişiler, kar elde etmenin mümkün olmadığı bugün daha çok satış yolunun tercih edilmesinin daha uygun olabildiğini belirttiler. Bazı yatırımcılar ise kripto para alımı değil satışının yapılmasını, bugün gün içerisinde tehlikeli bir piyasa seyrinin devam ettiğini ifade ettiler.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları