blank
AltcoinEthereumLitecoin

Büyük Düşüşü Bilen Analist, Şimdi Bu 5 Altcoin İçin Yatırımcılara Seslendi!

Benjamin Blunts, yükseliş beklediği beş altcoini açıkladı.

Kripto para sektörü günlerdir yaşanan yükseliş sonrasında bugün duraklama yaşıyor gibi gözüküyor. Bitcoin (BTC) fiyatı neredeyse 65.000 doları gördükten sonra basın saati itibarıyla 60.000 dolar desteğine doğru gerilemeye başladı.

blank

Benjamin Blunts, ETH’den 3 Kat Yükseliş Bekliyor

Ünlü kripto para analisti Benjamin Blunts ise bu düşüşe rağmen önümüzdeki günlerde dikkat çekebileceğini düşündüğü beş altcoini açıkladı.

Analist, daha önce Bitcoin fiyatının çok sert düşüşünü bilmiş ve bir dönemin bitişi konusunda yatırımcıları uyarmıştı. Analist şimdi de Bitcoin yerinde sayarken ve hatta düşerken bunun performansını geride bırakacak ve yükseliş elde edecek 5 altcoini paylaştı.

Blunts, konu hakkında şunları belirtti:

Bitcoin hala 100.000 dolar ve üzerine doğru ilerleyeceği yükseliş kanalındaysa ki bana kalırsa öyle, bu ETH’nin çok daha fazla yükseliş elde edeceği anlamına geliyor. Eğer Bitcoin bu seviyenin iki kat üzerine çıkarsa Ethereum ise değerini üç kat arttıracaktır.

Analist, Ethereum’u takip edecek diğer altcoinin ise DeFi piyasaları ile endeksli Chainlink (LINK) olduğunu vurguladı. LINK’in şu an konsolidasyon yaşadığını belirten analist, fiyatın ise hem BTC hem de ABD doları karşısında yükselmeye devam edeceğini vurguladı.

Blunts’ın listesindeki üçüncü altcoin ise merkezsiz kripto para borsası SushiSwap’in SUSHI’si oldu. Blunts, SUSHI için %70 ve üzeri yükseliş bekliyor. Analist, dördüncü sıraya ise merkezsiz kredi platformu Compound’ı (COMP) koydu. COMP için %160 ralli bekleyen analist, bunun BTC’nin performansını geride bırakacağını düşünüyor.

Analistin DeFi odaklı tahminlerinden sonra beşinci sırasında ise Litecoin (LTC) yer alıyor. LTC’nin altcoin rallisi başladığından beri yerinde saydığını belirten Blunts, bunun için uzun vadede rekor bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
45 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu