blank
AltcoinEthereumLitecoin

Büyük Düşüşü Bilen Analist, Şimdi Bu 5 Altcoin İçin Yatırımcılara Seslendi!

Benjamin Blunts, yükseliş beklediği beş altcoini açıkladı.

Kripto para sektörü günlerdir yaşanan yükseliş sonrasında bugün duraklama yaşıyor gibi gözüküyor. Bitcoin (BTC) fiyatı neredeyse 65.000 doları gördükten sonra basın saati itibarıyla 60.000 dolar desteğine doğru gerilemeye başladı.

Benjamin Blunts, ETH’den 3 Kat Yükseliş Bekliyor

Ünlü kripto para analisti Benjamin Blunts ise bu düşüşe rağmen önümüzdeki günlerde dikkat çekebileceğini düşündüğü beş altcoini açıkladı.

Analist, daha önce Bitcoin fiyatının çok sert düşüşünü bilmiş ve bir dönemin bitişi konusunda yatırımcıları uyarmıştı. Analist şimdi de Bitcoin yerinde sayarken ve hatta düşerken bunun performansını geride bırakacak ve yükseliş elde edecek 5 altcoini paylaştı.

Blunts, konu hakkında şunları belirtti:

Bitcoin hala 100.000 dolar ve üzerine doğru ilerleyeceği yükseliş kanalındaysa ki bana kalırsa öyle, bu ETH’nin çok daha fazla yükseliş elde edeceği anlamına geliyor. Eğer Bitcoin bu seviyenin iki kat üzerine çıkarsa Ethereum ise değerini üç kat arttıracaktır.

Analist, Ethereum’u takip edecek diğer altcoinin ise DeFi piyasaları ile endeksli Chainlink (LINK) olduğunu vurguladı. LINK’in şu an konsolidasyon yaşadığını belirten analist, fiyatın ise hem BTC hem de ABD doları karşısında yükselmeye devam edeceğini vurguladı.

Blunts’ın listesindeki üçüncü altcoin ise merkezsiz kripto para borsası SushiSwap’in SUSHI’si oldu. Blunts, SUSHI için %70 ve üzeri yükseliş bekliyor. Analist, dördüncü sıraya ise merkezsiz kredi platformu Compound’ı (COMP) koydu. COMP için %160 ralli bekleyen analist, bunun BTC’nin performansını geride bırakacağını düşünüyor.

Analistin DeFi odaklı tahminlerinden sonra beşinci sırasında ise Litecoin (LTC) yer alıyor. LTC’nin altcoin rallisi başladığından beri yerinde saydığını belirten Blunts, bunun için uzun vadede rekor bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

43 Yorum

 1. Bilen bilmeyene öğretsin. Izah etsin memleket kazansın siz de kazanın… america bir ufurukde sallar her tarafı. Biz yine cahilliğin içinde bogusmayalim
  Bol şanslar.

 2. 2 yıl önce 1470 tl den aldığım litecoin (ltc) ben aldıktan sonra sürekli düştü 1 yıl içerisinde 86 tl ye kadar indi. Tabi bende moral sıfır. Sonrasında 870 lira civarlarına çıkınca tekrar düşer diye ne kopardım kâr sayıp sattım ve zarar ettim. Şuan ltc 2.500 tl yi gördü satmasam sabretsem zarar değil kâr edip çıkardım bu işten. Sabrınız yoksa bu işe hiç girmeyin. Benden size tavsiye.

 3. Abi bu nedir ya ben girinceye sekiz aydır yükselen coin dibin dibinin dibini gördü 2 haftada sanki simülasyon dünyasında yaşıyorum her şey bana oynuyor gibi bu kadar da olmaz yahu! Doge aldım bir ay tuttum sattıktan sonra uçtu iki coin aldım iki haftada eridi gitti bir de ayı bozması bir şey girdi piyasaya…

 4. Aldığınız fiyatın altına düşmüşse bekleyin.
  Aldığınız fiyatında üzerine çıkacaktır sadece sabretmek gereklidir.
  Bu işlere gözden çıkardığıniz parayla uzun vade için girdiğinizi unutmayın.
  100 ,200 de 50 de olabilir.
  (YTD)

 5. Ben bu işlerde yeniyim açıkçası. Pundix diye bir belaya bulaştım coin yakımından beri gün yüzü göremedik. Ne olacak bu iş böyle acaba.

  1. NPXS in yerini PUNDİX aldı. pundix malum pos x projesi. yani pos cihazlarıyla kripto para ödemesinin yolunu açtı. bir çok ülkeyle anlaşmaları tamamlandı. türkiyeye de bu pos cihazlarından gönderecek. bu coin şuan diplerde, proje eski olmasına rağmen PUNDİX yeni. dolayısıyla uçuş bekleniyor. bozmayın.

  1. aldığın coin in ne olduğunu bilmeden dalarsa batarsın holo nedir altyapında ne var max arzı kaç adet dolaşımda ne kadar var projesine kadar araştırıp yatırım yapacaksın iddaa değil bu şuna oyniyim buna oyniyim işi bilmeden araştırmadan dalmışsın dostum bu söylediklerim sadece holo için değil diğer coinler içinde geçerli sabret zararını çıkarırsın ama uzun ama kısa vadede

 6. Bitorent holo hot p.tesi çanak kirabilir arkadaşlar bunlar 1 dolar seviyesini bulabilirler 2 aydır takip ediyorum ikiside ortaklık imzalayacaklar pazar gecesi kalkış moduna geçecekler şuan ki seviyeler eğilimi le oturma aşamasında bu benim kararım clize 6.99 bulur demiştim buldu çanak yaptı

  1. Neyin Kafası Bu 1 dolar Ahahah Btt Toplam 1 milyar Dolaşımdaki Arz 700 Milyar Yakmalari Lazım 1 Dolar Olmasi İçin yada Btc Hacmi 9xYapmasi Lazım Kamil kamil Konuşma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu