Blockchain

Büyük Markaların Blockchain İlgisi Diğerlerini Buna Zorlayabilir

Büyük markaların özellikle son dönemde Blockchain konusunda çok fazla adım atmadıkları biliniyor.

ABD’de yapılan araştırmalarda büyük şirketlerin %75 kadarından daha fazlasının Blockchain konusunu kısa süre önce araştırdığı ortaya çıkarılmıştı. Ancak bunlar sadece araştırma ile sınırlı kalmış, şirketler ya Blockchain’den performans alamayacakları düşüncesi, ya da farklı sebepler nedeniyle Blockchain teknolojisi çalışmalarına bilindiği kadarıyla başlamamıştı.

Bugün ise Blockchain’e yönelik açıklamalar ve çalışmaların corona virüsü dolayısı ile büyük oranda etkilendiği kesin olarak biliniyor.

Blockchain’in Risklerini Almıyorlar

Büyük markalar Blockchain teknolojisi çalışmalarında öncü olarak risk almayı asla istemezken, bu durumun küçük marka ve şirketler için büyük sorun oluşturduğuna değiniliyor. Büyük markaların cesaretli adımlar atmamasından dolayı küçük markaların Blockchain çalışmalarında başarı elde edemeyecekleri ve kötü bir teknoloji olduğu konusunda düşünceye sürüklediği, bunun ise Blockchain’in güçlenmesinin önündeki engellerden bir tanesi olduğu belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu