Blockchain

Büyük Markaların Blockchain İlgisi Diğerlerini Buna Zorlayabilir

Büyük markaların özellikle son dönemde Blockchain konusunda çok fazla adım atmadıkları biliniyor.

ABD’de yapılan araştırmalarda büyük şirketlerin %75 kadarından daha fazlasının Blockchain konusunu kısa süre önce araştırdığı ortaya çıkarılmıştı. Ancak bunlar sadece araştırma ile sınırlı kalmış, şirketler ya Blockchain’den performans alamayacakları düşüncesi, ya da farklı sebepler nedeniyle Blockchain teknolojisi çalışmalarına bilindiği kadarıyla başlamamıştı.

Bugün ise Blockchain’e yönelik açıklamalar ve çalışmaların corona virüsü dolayısı ile büyük oranda etkilendiği kesin olarak biliniyor.

Blockchain’in Risklerini Almıyorlar

Büyük markalar Blockchain teknolojisi çalışmalarında öncü olarak risk almayı asla istemezken, bu durumun küçük marka ve şirketler için büyük sorun oluşturduğuna değiniliyor. Büyük markaların cesaretli adımlar atmamasından dolayı küçük markaların Blockchain çalışmalarında başarı elde edemeyecekleri ve kötü bir teknoloji olduğu konusunda düşünceye sürüklediği, bunun ise Blockchain’in güçlenmesinin önündeki engellerden bir tanesi olduğu belirtilmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı