AltcoinCardanoHaberler

Cardano (ADA) Bloomberg Terminaline Eklendi! Yeni Bir Yatırımcı Dalgası Mı Geliyor?

Cadano'da güzel haberler gelmeye devam ediyor.

1.5$ seviyesine kadar yükseldikten sonra yükselişi hız kesen Cardano 1$ üzerinde kalma mücadelesini sürdürüyor.

Fiyat anlamında iyi bir mart ayı geçirmeyen ADA’da iyi haberler gelmeye devam ediyor. Cardano’ya güzel bir haber de Bloomberg’ten geldi. Cardano profesyonel yatırımcılar tarafından kullanılan bir platform olan Bloomberg Terminaline eklendi.

Bu hamlenin Cardano’yu yeni bir yatırımcı kitlesi ile buluşturacağı düşünülüyor. Şimdilik fiyat bilgisi olarak değil bir tanım ve kimlik bilgisi olarak yatırımcılara tanıtılan Cardano’nun kurumsal benimsenmesinin önünü açması için bu hamlenin önemli olduğunu düşünülüyor.

Ethereum’un rakibi olarak piyasa çıkan Cardano, Mary güncellemesi ile birlikte bu yılın şubat ayına damgasını vurmuştu.

Piyasa değeri bakımından 3. sıraya kadar yükselen Cardano şu sıralar 5. sırada yer alsa da son günlerde pozitif haber akışlarıyla gündemde yerini alıyor.

Ethereum’un rakibi olarak pazardan pay almaya çalışan BNB, Cardano ve Pokadot arasındaki çekişme giderek kızışıyor.

Cardano ekosistemi üzerinde popüler bir uygulama bulunmaması, gerçek değeri konusunda bazı yatırımcıları tedirgin etse de yakında ADA’ya gelmesi beklenen Goguen güncellemesinin fiyatı daha da yükseltebileceği düşünülüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu