CardanoHaberler

Cardano (ADA) İle İlgili Sert İddiaya Net Yanıt Geldi! Erteleme mi Geliyor?

Cardano'nun büyük bir heyecanla beklenen hard fork tarihinin erteleneceği iddiasına direkt olarak Hoskinson'dan yanıt geldi.

Kripto para sektörü zaten oldukça kötü bir dönemden geçiyor ve önde gelen birçok kripto para birimi sert düşüş yaşadı.

Bazı kripto paraların diğerlerine göre daha iyi tutunmasını sağlayan ise önemli haberler oldu. Cardano (ADA) da bir hard fork haberi ile söz konusu kripto paraların arasındaki yerini aldı.

Vasil Erteleniyor mu?

Cardano’nun Vasil hard fork etkinliği aylardır konuşulmakta ve bu ADA’nın düşüşlere karşı nispeten daha dirençli olmasını sağladı.

Buna rağmen son birkaç gnüde Vasil’in erteleneceği haberi sosyal medyada konuşulmaya başlandı ve durum iyice korkuya sebep oldu.

Bununla ilgili resmi yanıt ise gecikmedi. IOHK bünyesindeki ekosistem ve topluluk birimi başkan yardımcısı Tim Harrison, iddialara yanıt verdi.

Harrison, dün yaığı açıklamada bunu bitirmeye çok yakın olduklarını ancak dApp’ler, diğer uygulamalar ve merkeziyetsiz birimler için birkaç kontrolün yapılması gerektiğini vurguladı. Harrison, pazartesi günü detaylı bilgi paylaşılacağını da aktardı.

Reddit üzerinde yayınlanan bir gönderide ise Vasil hard forku ile ilgili önemli bir açığın bulunduğu ve bu ayın ortasında gerçekleşmesi gereken geçişin diğer aylara ertelendiği iddia edilmekte.

Charles Hoskinson ise bizzat katıldığı dün geceki yayında bunun gerçek olmadığını ve bütün güncellemelerin planlandığı gibi ilerleyeceğini vurguladı. Vasil şu an için Cardano’nun nefes alma fırsatı ve düşüşe daha çok dayanma gücü olarak ifade edilebilir.

İlgili Haber
Vasil Hard Fork Etkinliği Cardano'da (ADA) Boğa Tetikleyicisi Olabilir Mi?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu