CardanoHaberler

Vasil Hard Fork Etkinliği Cardano’da (ADA) Boğa Tetikleyicisi Olabilir Mi?

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, Cardano'nun son yükselişini zaten uzun süredir bekliyordu.

Belki birçokları için Cardano’ya (ADA) son zamanlarda gösterilen aşırı rağbet garipsenecek bir durum. Ancak Cardano Kurucusu Charles Hoskinson için bu durum son derece normal. Nitekim Hoskinson, uzun zamandır Cardano’nun büyük bir yükselişe geçmesini zaten her fırsatta dile getiriyordu.

Bugün en büyük sebebinin vasil hard fork’u olduğuna inananlara destek niteliğinde söylemlerde bulunan Hoskinson, söz konusu hard forkun ardından çok büyük bir yükseliş dalgasının geleceğini ifade ediyor.

Bütün bir kripto piyasası için son derece kötü geçen bir haftanın ardından işler Cardano için iyiye gidiyor olabilir. Nitekim tanınmış Twitter kullanıcısı Cardano Dan da Cardano’nun boğa piyasasının zirvesinden bu yana en güçlü haftalık hacmi gördüğünü belirtti.

ADA’nın Mart 2020’den bu yana en büyük fitili gördüğünü de sözlerine ekleyen Cardano Dan, bunu paylaştığı bir grafikle dile getirdi. Zira en son böyle bir düşüş fitili görüldüğünde fiyatın ciddi şekilde yükselişe geçtiği görülmüştü. Ancak unutmamak gerekir bu durum tüm piyasa için benzer olmuştu.

Test ağının bu ayının sonunda bile hazır olabileceğini ifade eden Hoskinson ise Vasil Sert Çatal’ının yolunda olduğunu ve 29 Haziran’da gerçekleşmesi planlanan programda olduğunu açıkladı.

Ünlü CEO, söz konusu güncellemenin Cardano’nun akıllı sözleşme yeteneklerinin performansını büyük ölçüde iyileştirmesini beklediğini de dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu