CardanoEthereumHaberler

Cardano (ADA) Kurucusu Hakaretlerini Satışa Çıkardı! Bu Sırada Ethereum’u (ETH) Kullanması Dikkat Çekti!

Charles Hoskinson'u kızdırdılar.

Şubat ayında yıldızı parlayan ve en değerli kripto paralar sıralamasında 3. sıraya kadar çıkan Cardano, Mart ayında Mary güncellemesinin yayınlanmasıyla yatırımcılarının beklentisini karşılayamadı.

1.48$ direncini ikinci denemesinde de kıramayan ve tepe noktasından %30 değer kaybeden ADA’da, yatırımcılar beklemeye devam ederken, Cardano kurucusu Charles Hoskinson da twitterdan yaptığı yayınlar ile yatırımcıları sürekli bilgilendirmeye devam ediyor.

Kısa süre önce Hoskinson ile bir takipçisi arasında yaşanan diyalog, olayın farklı bir boyuta taşınmasına neden oldu.

Cardano’ya ilişkin gelecek beklentilerini paylaştığı videosunun altına gelen bir yorum Hoskinson’u çok kızdırdı.

WeFlynin1 adlı kullanıcı, Hoskinson’un sadece konuştuğunu ve Ada’nın yükselmesi için bir icraat yapmadığını ifade ederek “İşte başlıyoruz… fazla fazla konuşma ve verilen sözler..” yorumunda bulundu.

Bu yoruma sinirlenen Hoskinson WeFlynin1 adlı kullanıcıya hakaretler ederek, hakaret ettiği bu twiti satışa çıkardı.

Cardano’yu yüceltmek için her fırsatta Bitcoin’i ve Ethereum’u eleştiren Hoskinson’un twitini satmak için Etheruem altyapısı üzerine kurulu bir proje kullanması da olay oldu.

Bir yatırımcının “Bunu neden Cardano’da değil de Ethereum’da yapıyorsunuz? Muhtemelen ADA bir hayalet zincir olduğu ve bu tür uygulamaları destekleyemediği için olabilir mi? Eylemler kelimelerden daha yüksek sesle konuşur, bu Ethereum’un eylem halindeki ağ etkisidir. Önce Justin Sun ve şimdi Charles” twiti çok sayıda beğeni aldı.

Hoskinson’un takipçisine hakaret ettiği twite şu sıralar en yüksek 250$ teklif verildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu