binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinCardano (ADA) Kurucusu, Sürpriz Altcoini Cardano'ya Entegre Etme Fikrini Ortaya Attı!

Cardano (ADA) Kurucusu, Sürpriz Altcoini Cardano’ya Entegre Etme Fikrini Ortaya Attı!

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, yaptığı açıklamasında sıra dışı bir teklifi takipçilerinin onayına sundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, X üzerinde Bitcoin Cash’i (BCH) gelişmiş blok zinciri teknolojilerine sahip bir “Cardano Ortak Zinciri”ne dönüştürme potansiyeli hakkında tartışmalar başlattı.

Şu anda 10.000’den fazla oy kullanılmış durumda ve %65’i teklifi destekliyor.

Hoskinson’ın önerisi, Bitcoin Cash’i Cardano’nun teknolojik özellikleriyle entegre ederek bir proof of work zinciri olarak işlevselliğini arttırmayı amaçlıyor.

Orijinal Bitcoin protokolünden bir fork olan Bitcoin Cash, kripto para blok boyutunu artırarak ölçeklenebilirlik sorunlarını ele almak için 2017 yılında piyasaya sürüldü. Yıllar içinde benzersiz bir topluluk geliştirdi ve dijital varlık dünyasında kendine yer buldu. Tanınmış destekçi Roger Ver’in karşılaştığı yasal zorluklara rağmen, Bitcoin Cash topluluğu, ağın kullanılabilirliğini ve benimsenmesini iyileştirmeyi amaçlayan devam eden projelerle aktif olmaya devam ediyor.

İlgili Haber  Binance Listeli Projeye Yapılan Ağır Eleştirilerin Ardından Altcoinden Resmi Açıklama Geldi

Roger Ver kısa bir süre önce İspanya’da tutuklanmış ve ABD’ye iade süreci başlatılmıştı.

Hoskinson’ın bu ilgisi söz konusu teklifin ötesine uzanıyor. Hoskinson kısa bir süre önce Bitcoin Cash’in mevcut gelişmeleri ve gelecekteki yol haritası hakkında merakını dile getirmişti. Bir başka sosyal medya paylaşımında, topluluktan BCH ekosisteminde devam eden projelerin ve önceliklerin ayrıntılarını paylaşmalarını istedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail