blank
CardanoEthereumXRP

Cardano (ADA), XRP ve Chainlink (LINK) Hakkında Korkutucu İddia: Ünlülere Para mı Verildi?

KISS'in ünlü ismi, kripto para reklamı için para aldığı iddialarını yalanladı.

KISS’in en ünlü isimlerinden Gene Simmons, son dönemde kripto para sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Gene Simmons, Tron (TRX) kurucusu Justin Sun’ın bazı e-postalarının ortaya çıkmasından sonra kendisine de yöneltilen benzer eleştirilere ise sert yanıt verdi.

Gene Simmons, Kripto Para Projelerinden Para mı Aldı?

Gene Simmon kısa süre önce ADA, XRP ve LINK hakkında olumlu birçok yorumda bulunmuştu. Justin Sun’ın bazı ünlülere XRP’yi övmeleri için para teklif ettiği iddiasından sonra ise Gene Simmons’ın da benzer bir durumda olduğu ortaya atıldı.

Ünlü rock yıldızı ise bu iddialara Twitter üzerinden sert yanıt verdi. Simmons, kimseye hiçbir şey önermediğini vurguladı. Belirli kripto para projeleri için sözcülük görevi yapmadığını ve ödeme almadığını ifade eden Simmons, buna rağmen bazı kripto paralardan çok kazandığını belirtti.

Simmons, özellikle Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Chainlink, Binance ve Cardano ile güzel kazançlar elde ettiğini açıkladı. Bunun devamında daha fazla yatırım yaparsa yine takipçilerine haber edeceğini ifade eden Simmons, bunun yine de her zaman kullanıcıların kararı olduğunu vurguladı.

Simmons kısa süre önce 0,90 dolar üzerinden ADA hakkında olumlu yorumlar yapmış ve bunun 1 dolar üzerine çıkacağını vurgulamıştı. ADA fiyatı kısa sürede 1,10 doların da üzerine çıkarak tüm zamanların rekorunu tazeledi. Öte yandan Ethereum 2.000 doları, Binance Coin ise 340 doları geçerek rekor kırdı.

Ünlü isimlerin para karşılığında bazı kripto paraları yatırımcılara övmesi, özellikle son zamanlarda çokça ortaya atılan bir iddia. Özellikle dava öncesi XRP ile ilgili bu tarz birçok iddianın oraya atıldığı görülürken bunların hiçbiri henüz kesinleşmiş değil.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

8 Yorum

  1. Dostum keşke dava esnasını bekleseydin bir çok yayıncı bile yatırımcılar bile davanın sonucunu bekleyip ona göre tablo çizmeye karar verdi… İşin dava sonucuna kalmış yani şansa .

  2. Dünya kadar para yatırdım ne olacak şimdi bilmiyorum çok zararım var xrp ye yatırdım koruyorum bozdurmaya öneriniz nedir bozdurmalimiyim yoksa

    1. Benim tavsiyem paranı nakite çekip beklemen. Yarın dava hakkında en azından birşeyler öğrenirsin. Olumlu bir hava olursa zaten yükselecektir ve sen o anda hemen yeniden satın alıp yola devam edersin. Ama aksi bir durumda paran daha da kötü yerlere gelebilir. Dikkatli olmak lazım.

  3. Dünya kadar para yatırdım ne olacak şimdi bilmiyorum çok zararım var cep ye yatırdım koruyorum bozdurmaya öneriniz nedir bozdurmalimiyim yoksa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu