CardanoHaberler

Cardano İçin Beklenen Tarihe Çok Yaklaşıldı: İşte Son Açıklama

Cardano için büyük gelişme kapıda!

20 Temmuz tarihinde dibi gördükten sonra devamlı olarak rekor kırarak yoluna devam eden toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi Cardano (ADA), yeni güncellemesi ile fiyat artışını bir noktaya kadar devam ettirebilir.

Cardano’nun Müjdeleri Bitmiyor

IOHK ekibi, uzun süredir beklenen ERC-20 köprüsü hakkında yeni bir açıklama paylaştı. Cardano 360 etkinliğinde yapılan açıklamada, ERC-20 köprüsünün Ethereum ağındaki varlıkları Cardano’nun test ağına taşıyabileceği vurgulandı. IOHK proje yöneticisi Francisco Lnadino, bu yeni ürünün önümüzdeki hafta test ağına geleceğini müjdeledi.

Aslında bu yeni geçiş köprüsü mayıs ayında tanıtılmıştı. Ethereum tabanlı tokenlerle projelerin Cardano ağına geçişi için geliştirilen bu köprü, kesinlikle Cardano’nun kullanımını arttırabilir.

Cardano ağındaki geliştirme dilinin zorlu olması ve Ethereum’un bu konuda çok daha üstün konumda bulunması şu an ETH ağında çok daha fazla token ile uygulama olmasını sağlıyor. Ancak Cardano’nun verdiği teşvikler sayesinde Ethereum ağında geliştirilen tokenler direkt olarak Cardano ağına geçirilebilecek.

Köprünün “self-servis” tabanlı olacağı ve isteyen herkesin bunu rahatlıkla kullanabileceği de belirtildi. Buna ek olarak SingularityNet’in kendi tokeni olan AGIX, ERC-20 ağından Cardano ağına geçiş yapacak ilk kripto para da olacak.

Cardano buna ek olarak kendi test ağı için bug bounty programı başlattı ve yazılımdaki açıkları bulanlara farklı ödüller verecek. Cardano’nun ilk bug bounty programı, büyük ilgi toplayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu