AnalizCardanoHaberler

Cardano İçin Haziran’da Beklenen Hard Fork Etkili Olabilecek Mi?

Hangi Seviyeler Takip Edilebilir?

Kendi ekosistemi ile genişlemeye devam eden Cardano tarafında yayınlanan son Santiment verilerine göre 1 milyon ile 10 milyon ADA tutan balina adreslerinin 7 aylık bir düşüş döneminden sonra son 5 haftada (196 milyon daha fazla) ADA satın alındığı kaydedildi.

Aynı zamanda Haziran ayında yayınlanması beklenen Cardano (ADA) Vasil hard fork yükseltmesi ile ağın ölçeklenebilirliği ve performansının büyük ölçüde artırılması hedefleniyor.

Dün açıklanan FED faiz kararından sonra genel piyasalar yönüne baktığımızda özellikle Bitcoin tarafında olumlu bir seyir hakimdi.

Bunun yanında Cardano’nun teknik olarak haftalık verilerine baktığımızda ise; en son düşüş ile yapmış olduğu düzeltme sonrası gelen ikili dip oluşumu ve RSI tarafının aşırı satış bölgesi alanında bulunması göze çarptı.

En son düşüş ile beraber ikinci bir dip noktası yakalayan Cardona yaklaşık 0.76 dolar bölgesinde destek buldu.

Burada bulunan ikili dip formasyonunu çalıştırması durumunda yani 1.17 ve 1.26 dolar bölgesi aynı zamanda  formasyonunun boyun çizgisi bölgesine denk gelen alanın kırılımı ve üzerindeki kapanışlar ile beraber belirtilen direnç seviyeleri sırası ile takip edilebilir.

Formasyonun çalışması ile formasyon hedefi yaklaşık 1.65 dolar bölgesidir. Olası geri çekilmelerde ise 0.76 ve 0.68 dolar bant aralığı ilk destek noktası konumunda olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu