CardanoHaberler

Cardano Kurucusu Hakkındaki İddialar ADA Projesini Olumsuz Etkiler Mi? Hoskinson Cevapladı

Okul geçmişi ve mezuniyet bilgisiyle ilgili yalan söylemekle suçlanan Hoskinson, söz konusu iddialara YouTube ve Twitter üzerinden açıklık getirdi.

Cardano mucidi ve Input-Output Global (IOG) CEO’su Charles Hoskinson, bugüne kadar hep Cardano (ADA) ile ilgili konularla gündeme gelmişti. Ancak Hoskinson bu defa ilginç bir tartışmanın ortasında yer aldı!

Gazeteci Laura Shin, Hoskinson’ın matematik doktorasını tamamlayamadığı ve Colorado Üniversitesi ve Boulder Üniversitesinden lisans mezunu olarak aynı alanda derece alamadığını iddia etmişti.

Okul geçmişi ve mezuniyet bilgisiyle ilgili yalan söylemekle suçlanan Hoskinson’un Cardano’yu da olumsuz etkilediği çokça konuşuluyordu. Hatta şahsıyla alakalı bazı iddialar yüzünden ADA fiyatının olumsuz etkilendiği Twitter üzerinden birçok kesim tarafından dillendiriliyordu.

Ancak CEO, söz konusu iddialara daha fazla yanıtsız kalamadı ve YouTube kanalından hakkındaki iddiaları yanıtladı.

Her şeyi ele almak için burada değilim, kesinlikle bazı şeyler biraz tuhaf (…) ve biraz haksız ve anlamsal olduğunu düşündüğüm diğer şeyler. Evet, üniversite diplomam var. Evet, matematikteki CU Boulder’da yüksek lisans kredim var. Evet, okulu bıraktım çünkü yapmakla mükellef olduğum şeyleri tamamlamadım.

Konuşmasının devamında kendisinin ve IOG’deki ekibinin son derece şeffaf bir şekilde çalıştıklarını vurguladı.
Kişisel başarı/başarısızlıklarının Cardano projesine gölge düşürücü şekilde ortaya atılmasını adil bulmadığını söyledi. Hoskinson ayrıca projenin birden fazla kişinin ortak çabasının bir ürünü olduğunu vurguladı.

Kendisinin veya bir projenin herhangi bir kurucusunun “önemli olmadığını”, asıl önemli olanın projenin kendisi olduğunu belirten Hoskinson, böyle küçük çekişmelerin son derece gereksiz olduğunu belirtti.

Takipçilerinin Cardano projesine odaklanmalarını, önemli olan şeylerle ilgilenmelerini ve kahraman veya kötü adam aramayı bırakmalarını tavsiye etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu