Kripto HaberleriAltcoinCardano TVL Değeri Tüm Zamanların Zirvesinde! ADA Analizi

Cardano TVL Değeri Tüm Zamanların Zirvesinde! ADA Analizi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Popüler blockchain projelerinden Cardano, merkeziyetsiz finans (DeFi) öncülüğünde hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Piyasa takipçisi DeFiLlama’nın paylaştığı güncel veriye göre Cardano TVL (toplam kiitli değer) metriği 110 milyon dolara ulaştı.

DeFiLlama’ya göre ADA üzerinde faaliyet gösteren DeFi girişimleri geçtiğimiz ay büyük bir atılım gerçekleştirdi. Minswap adlı merkeziyetsiz finans platformu ekosistemin %36’sını elinde tutarak 40,1 milyon $ değere sahip oldu.

Minswap’ı sırasıyla WingRiders, Indigo, Djed ve MuesliSwap takip ediyor.

Cardano; blockchain tarihinin en eski akıllı sözleşme protokollerinden biri olmasına rağmen rakipleri Avalanche (AVAX) ve Solana’nın (SOL) gerisinde kalıyor. Kripto uzmanları, bunun en önemli nedenini ise yerel token ADA’ya bağlıyor. Cardano’nun yerel kripto para biriminin performansı uzun süredir yatırımcıları memnun etmiyor.

ADA Analizi

Cardano’nun tokeni ADA, Şubat ayının ortasında 0,41$ direncini aşamamasının ardından üç hafta üst üste değer kaybetti. Bu süreç boyunca neredeyse bütün kripto paralarda düşüş yaşansa da ADA olumsuz havadan daha fazla etkilenmiş gibi görünüyor.

$ADA an itibariyle 0,325$ desteğinden alıcı buluyor. Boğalar bu seviyeyi koruyamadığı takdirde 0,308$ seviyesi destek görevi görebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları