CardanoDogecoinHaberler

Cardano’nun (ADA) Kurucusu Dogecoin İçin “Balon” Dedi! Onun Yerine 4 Altcoin Önerdi!

ADA'nın kurucusu Dogecoin konusunda endişeli

Şaka coini olarak çıkarılan ancak Elon Musk’ın favorileri arasına girdikten sonra yıldızı parlayan Dogecoin konuşulmaya devam ediyor.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson Dogecoinin yükselişini yorumladı ve onun yerine alınması gereken 4 altcoini paylaştı.

DOGE’nin yükselişinin endişe verici olduğunu ifade eden Hoskinson birçok yatırımcının para kaybetmesine neden olacak bir balon oluştuğunu söyledi.

“DOGE  sektörümüz için her zaman bir şaka coini olmuştur. Her zaman ortalıkta var gibi görünür ama çoğu zaman ciddiye almadığımız bir şeydir.

Son zamanlarda esas olarak Elon Musk’ın çabaları ve zeki balinaların piyasa manipülasyonu nedeniyle DOGE uzaya çıktı ve kripto para birimi alanına yeni girenlerin sığınağı haline geldi.

Çok açık olalım bu bir balon. DOGE’nin fiyatı sürdürülebilir değil. Çökecek ve çok fazla yatırımcı hızlı şekilde para kaybedecek. “

DOGE balonu patladıktan sonra buradaki mağduriyetin bazı regülasyonları tetikleyebileceğini hatırlatan Hoskinson bunun iyi bir şey olmadığın ifade ederek, yatırımcıları sağlam ve sürdürülebilir projelere davet etti.

“Balon patladıktan sonra kongre ve  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) konuyu araştıracak. Daha sonra bu olay yatırımcıları korumamız gerektiğinin kanıtı diyerek yeni regülasyonlar hazırlayacaklar.

Algorand (Algo), Tezos (XTZ), Avalanch (AVAX) ve Cardano (ADA) gibi 3. nesil kripto para birimlerine baktığınızda bu projelerin büyük ekipleri, sermayeleri ve hesap verebilirliklerinin olduğunu göreceksiniz.

DOGE’nin istikrarlı bir geliştirme ekibi yok. Teknolojisi bile orjinal değil, Bitcoin’in bir kopyası.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu