CardanoHaberler

Cardano’nun Sıradaki Hedefi Kurumsal Yatırımcılar Ve Devletler!

Alonzo yükseltmesi sonrası Cardano hedef yükseltiyor.

Piyasa değerine göre en büyük 3.kripto para birimi olan Cardano (ADA) yatırımcılarının dört gözle beklediği ve blok zincire akıllı sözleşme işlevi getiren Alonzo hard fork’u geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

Alanzo ile beraber Cardano ağında akıllı sözleşmeler de kullanılmaya başlandı. Bu bağlamda güncellemeden sonraki ilk 24 saat içinde ağ üzerinde 100’den fazla akıllı sözleşmenin çalıştığı görüldü.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, bu konu ile alakalı platformun önünün akıllı kontratlar sayesinde çok parlak olduğunu ve bütün kripto para sektörünün aslında bundan faydalanmasını beklediğini ifade ederek:

Bu yükseltme, blockchain ve arkasındaki en iyiler ile 6 yıllık sıkı bir çalışmanın sonucudur. Artık platformu daha da geliştirmeye ve Cardano’nun kurumsallar ve hükümetler tarafından da benimsenmesine odaklanıyoruz.

Platformu ticarileştirme sistem mimarlarının elinde olduğu kadar Alanzo ile birlikte artık kripto topluluğunun da elinde zira 24 saatten daha kısa bir sürede 100’ün üzerinde akıllı sözleşme oluşturuldu.

Cardano blok zinciri, ağ işlemlerini doğrulamak için yeni bir mekanizma kullanarak işlem maliyetlerini doğru şekilde tahmin etmiş olacak. Bu sayede geliştiriciler kayıp işlem ve yüksek maliyet riski taşımadan uygulama oluşturabilecek.

Cardano’nun arkasındaki şirket IOHK bir adım daha ileri giderek akıllı sözleşmelere ihtiyaç duymadan Cardano ağında NFT’lerin oluşturulmasına da imkan sağlayan çözüm geliştirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
11 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
RonaldoSMG

Smaugs nft yani smg yarın nft haberi var kendisi çok farklı boyutta geliyor gümbür gümbür ytd. Gateioda mevcut ve geleceği açık. Adaya gelince gelecekte çok iş yapacak ytd

Anonim

Ada tenekeden başka hiçbir şey deyil aldıgım güne lanet olsun

Anonim

Acemi olduğun belli adaya teneke diyen kişi bu piyasadan uzak durmalı. Teneke dediğin şey 1 yılda % 2700 den fazla arttı

Anonim

İlk çıktığı için o kadar arttı şimdi artsinda gorelim

Turan

Sabırlı olan meyvesini yer diye düşünüyorum. Çünkü ayakları yere basan sağlam bir coin. Maksimum arza yakın bir dolaşımda arz var. İlerde ada yoksunluğu çekildiğinde hızla değer kazanacaktır diye varsayıyorum. Bir de yakıma gifilirse ETH’yi de rahatlıkla sollayabilir. Ytd

Remzi

Elimizde patlamasın da

murat

ne patlaması dip yaptı hala bi hareket yok.bu güncelleme adaya yaramadı.bitcoinle hareket eden ada onuda bıraktı.beklersek zaten hepsi. yükseliş yapıcak.yok patlıcak falan boş

Anonim

Güncelleme önceden satın alınır, güncelleme günü düşer.Nerde yaşıyorsan artık.Öğrenemedin bu işi

Anonim

Güncelleme fiyatını zaten aldı güncelleme olduğu gün fiyat artmaz

Anonim

Ada patlamasını görmek için sabırsızlanıyoruz ama birtürlü harekete geçmedi sebeb nedir

Admin

Aynen


Başa dön tuşu