CardanoHaberler

Cardano’ya (ADA) Karşı Bahis Oynayanlar Kaybetti!

Cardano güncellemesi başarı ile gerçekleşince iddiaya girenler pişman oldu.

En büyük 3.kripto para birimi olan Cardano’ya akıllı sözleşme özelliği kazandıran Alonzo hard forku geçtiğimiz günlerde başarı ile gerçekleşti. Cardano’nun son günlerde artan popülaritesi ve Alonzo hard forkuna ilişkin beklenti fiyatı 3$ seviyesine kadar taşıdı.

Güncellemenin belirtilen tarihte başarı ile gerçekleşmesi yatırımcıları memnun ederken, ADA kurucusu Charles Hoskinson bir dizi iddiayı da kazandığını ifade etti.

Cardano’nun akıllı sözleşme özelliğini aktif edemeyeceğini iddia eden Polymarket, Hoskinson ile 50.000$’lık bahse girmişti.

Bunu devam ettiren MATIC kurucu ortaklarından Sandeep Nailwal’da Cardano’nun belirtilen tarihte hard forku gerçekleştiremeyeceğini en erken 1 Ekim tarihinde bunun olabileceğini aksi takdirde 20.000$ vereceği söyleyerek iddiaya girdi.

Cardano güncellemesinin belirtilen tarihte başarı ile gerçekleştirmesinin ardından Hoskinson: “Görünüşe göre başka bir bağış daha geliyor” dedi.

Polymarket 50.000$’lık bağışını Hoskinson’un seçtiği hayır kurumuna gönderdi. Sandeep Nailwal’ın ödemeyi nasıl yapacağı ise belirtilmedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
5 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Biz nie gormuyoruz 3$ i

Anonim

Bir çok kişi elindekini sattığı için piyasada işlem hacmi düştü dikkat et ona

Barbaros

Sonuç?2.34

Anonim

Sonuç: parayı aktörler kazanır.figüranlar(küçük yatırımcı) kaybeder.

Anonim

Ben bunların baş ****..içerde kaldık..


Başa dön tuşu