Kripto HaberleriAltcoinCardona (ADA) Tarafında En Son Gelişmeler Neler? ADA Analizi

Cardona (ADA) Tarafında En Son Gelişmeler Neler? ADA Analizi

Takip et

Cardano (ADA) ekosistemi en son gelişimeler ile beraber göz önünde olmaya devam ediyor.

En son dcSpark’ın CEO’su ve kurucu ortağı olan Nico Arqueros’ın yapmış olduğu paylaşımda yaklaşık 100.000 cüzdandan 7.5 milyondan fazla işlem ile ilgili yapılan paylaşımlar dikkat çeken veriler arasındaydı.

Bununla beraber bir diğer gelişme ise İsviçre merkezli bir dijital banka şirketi olan Sygnum, Cardano’yu banka düzeyindeki staking programına eklediğini açıkladı. Peki bu olumlu haberler ile ADA tarafında teknik analiz nasıl gelişti ?

Cardano (ADA) tarafına teknik olarak baktığımızda ise fiyat aşağıdaki grafikte “4h + day” olarak ile işaretlenmiş olan önemli destek [0.4929 ve 0.4985 dolar] ve direnç [0.5487 ve 0.5560 dolar] seviyeleri arasındaki bir aralıkta hareket etmektedir.

ADA bu aralığın dışına çıkana kadar, fiyatının bu seviyeler arasında bir konsolidasyon sürdürmesini bekleyebiliriz.

Önemli Destek seviyesi: [0.4929 ve 0.4985 dolar]

Önemli Direnç seviyesi: [0.5487 ve 0.5560 dolar]

Fiyatın önemli destek [0.4929 ve 0.4985 dolar] seviyesinden yükselişine devamı için 4h + Day direnç bölgesinin kırılımı önemli olacaktır.

Diğer direnç seviyesi 0.60 dolar takip edilebilir. Aynı zamanda fiyat 150/200 Dema’nın üzerinde hareket etmektedir. Gelecek zaman dilimi içerisinde oluşabilecek olumlu haber akışları devamı ile analizdeki fiyat paralel olarak takip edilebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları