BitcoinEthereum

Celsius CEO’su İddialı: Ethereum (ETH) İçin “Değişim” Başlıyor mu?

Celsius CEO'sundan ETH iddiası!

Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, Ethereum’un (ETH) yakın vadede Bitcoin (BTC) yatırımcılarını pişman edebilecek bir hareketlilik yaşayacağını düşünüyor. Mashinsky, ETH fiyatının “flippening” yaşanacak kadar yükseleceğini ve eninde sonunda bunu gerçekleştirip Bitcoin’i geçeceğini vurguladı.

ETH, BTC’yi Geçecek!

Kitco News’e konuşan ünlü CEO, Ethereum’un lider kripto para birimi Bitcoin’in değerlemesini geçip geçemeyeceği sorusuna tam olarak şu şekilde yanıt verdi:

Ethereum, Celsius topluluğundaki dağılıma bakıldığında ABD doları bazında çoktan Bitcoin’i geçmiş durumda ve bence piyasanın geri kalanında bunun yaşanması için bir veya iki yıl gerekiyor. Flippening’in yakında piyasa genelinde yaşandığını göreceğiz.”

Flippening, bir alt sıradaki varlığın üst sıradakini geçmesi olarak biliniyor ve kripto para yatırımcıları için en ünlü flippening örneğinin BTC ve ETH olduğu biliniyor.

Celsius Network’ün şimdiden 1 milyon kullanıcıya ulaştığını vurgulayan ünlü isim, ETH’nin bu ağda BTC’yi geçtiğini hatırlattı. İnsanların kendi platformunda daha fazla ETH tuttuğunu vurgulayan ünlü isim, bunun tarihte bir ilk olduğunu da vurguladı.

Celsius Network içerisinde 17 milyar dolardan fazla varlık stake edilmiş durumda ve kullanıcıların BTC yerine ETH tercih etmesi aslında birçok yatırımcıya önemli ipuçları veriyor. Buna rağmen Ethereum’un piyasa genelinde BTC’yi geçmesi için yaklaşık olarak 2,5 kat yükseliş elde etmesi gerekiyor. ETH an itibarıyla 271 milyar dolarlık değere sahipken BTC 650 milyar doların üzerinde yer alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu