HaberlerKripto Para

Celsius’dan Sonra Bir Şirket Daha Kripto Para İşlemlerini Durdurdu!

Kripto para borç verme platformu Babel Finance para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurdu.

Kripto para piyasasında yaşanan sert düşüşler ve gelişmeler hem yatırımcıların zarar etmelerine hem de sektördeki bazı şirketlerin risklerle karşı karşıya kalmasına neden oldu.

Bu bağlamda Hong Kong merkezli kripto para borç verme platformu Babel Finance, para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurdu.

Babel Finance bugün yaptığı açıklamada olağandışı likidite baskılarıyla karşı karşıya kalındığını belirterek para çekme ve ödeme işlemlerinin geçici bir süre askıya alındığını belirtti.

Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Son zamanlarda, kripto para piyasası büyük dalgalanmalar gördü ve sektördeki bazı kurumlar bazı risklerle karşı karşıya kaldı.

Piyasadaki mevcut durum nedeniyle, Babel Finance olağandışı likidite baskılarıyla karşı karşıya bulunuyor.

Müşterilerimizi en iyi şekilde korumak için aldığımız önlemler konusunda tüm ilgili taraflarla yakın iletişim halindeyiz.

Bu süre zarfında, Babel Finance ürünlerinden yapılan ödemeler ve para çekme işlemleri geçici olarak askıya alınacak ve normal hizmetin yeniden başlatılması ayrıca bildirilecektir.”

Hatırlanacağı üzere bu haftanın başlarında başka bir kripto para borç verme platformu olan Celsius da tüm para çekme ve yatırma işlemlerini askıya aldığını açıklamıştı.

İlgili Haber
Beklenen Celsius Fırtınası Resmen Koptu: Bütün İşlemler Durduruldu, Ethereum (ETH) Fiyatı Düşüşe Geçti!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu