Borsa

Changpeng Zhao, Binance’in Yeni Yerini Açıkladı

CZ'ye göre Binance'in yeni yeri Fransa olabilir!

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, hala kendisine yeni bir merkez aramakta. Binance’in Çin’de başlayan ve hala devam eden “yer macerası”, yapılan son açıklamaya göre Avrupa’da bitebilir.

Binance’in Yeni Merkezi Belli!

Binance CEO’su Changpeng Zhao konu hakkında yaptığı açıklamada hem bölgesi hem de regülasyonları nedeniyle Fransa’nın doğal bir konum olabileceğini vurguladı. Fransa’nın bölgesel, hatta küresel bir merkez ofis için ideal noktada olduğunu vurgulayan CZ aslında görüşmeleri çoktan tamamlamış bile olabilir.

Fransız medya grubu Les Echos’a konuşan CZ, fiziksel noktalar ve ofisler oluşturmanın zorluklarından bahsetti. Küresel regülatörlerin Binance’in üzerine yağmur gibi geldiği günlerde zor anlar yaşayan Changpeng Zhao, yaz döneminde görülen bu talihsiz durumu şu an için atlatmış sayılır.

Birçok ülkeden uyarı alan ve kaldıraç oranlarında değişime gidip bazı itibari paraları platformudan kaldıran Binance, bireysel yatırımcılar tarafından bile dava edilmişti. CZ buna yönelik bir açıklamada bulunarak Binance’in çok hızlı büyüdüğünü ve aslında her şeyi doğru yapmak için adımlar attıklarını vurguladı. CZ, buna rağmen her gün yeni şeyler öğrenip geliştiklerini de ifade ederek, aslında davalara yönelik imada bulundu.

CZ bunun yanı sıra endüstrinin regüle edilmesi gerektiğini belirterek yakında Fransa içerisinde bir ofis kurabileceklerinin sinyalini resmen vermiş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu