blank
Haberler

Charlie Lee: Önce En Az 1 BTC Alın

Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada herkesin en az 1 BTC sahibi olmasını önerdi ve üretilebilecek en fazla 21 milyon BTC olduğundan dolayı Bitcoin değerinin son derece fazla olacak olduğunu açıkladı. LTC ve diğer kripto paralara yatırım yapmadan önce Bitcoin sahibi olunması önerisinde bulunan Lee, bu sayede yatırımcıların daha fazla kripto para sahibi olabilecek olduklarını ve daha fazla gelir elde edebilecek olduklarının açıklamasında bulundu.

Litecoin’in kurucusu Charlie Lee, kripto para sahibi olmak isteyen veya olanların önce yatırım yapması gereken kripto paranın BTC olduğunu, Bitcoin sahibi olan yatırımcıların gelecekte daha fazla kar sahibi olmaları ile birlikte LTC ve ETH benzeri kripto paralara daha kolay ulaşabilecek olduklarını açıkladı.

Almak İsteseler Dahi Alamayacaklar!

Lee, BTC’nin 21 milyon adet üretilecek olduğunu ve milyonerlerin isteseler dahi gelecekte 21 milyon Bitcoin tükendiğinde satın alamayacak olduklarına değindi. Bunun için önce BTC sonra diğer kripto paraların alınmasını öneren Lee, en az 1 BTC sahibi olana kadar sadece BTC’ye yatırım yapılması gerektiğini önerdi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu