HaberlerLitecoin

Charlie Lee: Sahte Gruplardan Uzak Durun!

Litecoin Kurucusu Charlie Lee LTC yatırımcılarını ve kripto para sahiplerini uyardı.

Litecoin Kurucusu Charlie Lee, kripto para gruplarının büyük bir bölümünün sahte olduğunu ve insanların bu gruplardan uzak durması gerektiğini açıkladı. LTC gruplarının Telegram’da çok fazla arttığını ve bu gruplara giren insan sayısının binlerle ifade edildiğini açıklayan Litecoin Kurucusu Charlie Lee, kripto para gruplarında asla kimseye inanarak para gönderilmemesini ve bu gruplarda kripto para bilgileri ve kişisel bilgilerin paylaşılmaması konusunda uyarıda bulundu. İnsanların bu gruplara girişlerinin davet yoluyla otomatik olarak olabildiğini ve bunun Telegram uygulamasının ayarlar bölümünden kapatılması gerektiğini açıklayan Lee, yatırımcıların olası siber güvenlik problemleri yaşamamak için bu önerilere uymasını istedi.

Lee: Sahte gruplara girmek riskli

Litecoin Kurucusu Charlie Lee, sahte kripto para gruplarından kişisel bilgilerin edinilebileceğini ve bunun kripto para kayıpları ile son bulabilecek olduğu uyarısında bulunarak temkinli hareket edilmesi gerektiğini açıkladı. Lee’ye göre bu grupların sayısı gün geçtikçe artıyor ve artmaya devam edeceğinden yatırımcıların bu gruplara girmek konusunda dikkatli olması gerekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu