BlockchainHaberler

Çin Blockchain Teknolojisi Değerlendirme Endeksi Raporuna Göre Bitcoin 9. Sırada Yer Alıyor

EOS 1., Ethereum 2. sırada!

Tarafsız bir dijital para ve Blockchain derecelendirme kurumu olmamasından yakınan ve bu sorunu aylık yayınladığı raporlarla gidermeyi hedefleyen Çin, 15. raporunu paylaştı.
Elde edilen verilere göre en başarılı Blockchain ağına sahip olan şirket EOS olurken 2. sırada Ethereum geliyor. Tron ise 3.lüğe gerilemiş görünüyor.

Ethereum’un Istanbul Güncellemesi Sıralamayı Etkilemiş Olabilir mi?

Bilindiği gibi geçen ayki raporda Ethereum 3, TRON 2. sıradaydı. Ethereum’un yeni hard fork’u sıralamayı Ethereum lehine etkilemiş olabilir.

Tron Foundation CEO’su Justin Sun konuyla ilgili tweet’inde TRON’un Bitcoin ve Ripple’ı geride bırakıp 3.lüğe yerleşmesine ve TRON’un tüm Çin Blockchain ağı içerisinde 1 numara oluşuna dikkat çekti:

Weiss Rating’in Finansal Derecelendirmesinde Durum Farklı

EOS, Çin Blockchain Teknolojisi Değerlendirme Endeksinin hazırladığı rapora göre 1. olsa da  finansal derecelendirme hizmeti veren Weiss Rating’e (WR) göre alt sıralarda yer alıyor. Öyle ki WR, EOS notunu C-‘ye indirdiğini paylaşmıştı.  Bitcoin en yüksek notu almayı başarmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu