Blockchain

Çin, Blockchain Teknolojisi Şirketlerini Yasalarla Düzenleyecek!

Çin Halk Cumhuriyeti Siber Uzay İdaresi (CAC) yeni yasal kararlar aldı.

Çin Halk Cumhuriyeti Siber Uzay İdaresi (CAC), Blockchain teknolojisi geliştirecek olan şirketlerin ve Blockchain şirketlerinin kısa süre içerisinde belirlenen yasalara uymak zorunda kalacak olduklarını ve zincir teknolojisi şirketleri hakkında verilen kararlara uymayan zincir teknolojisi şirketlerine binlerce dolar ceza uygulanabilecek olduğunu açıkladı. Blockchain teknolojisi şirketlerinin açıldıktan 10 gün içerisinde bunu Çin Halk Cumhuriyeti Siber Uzay İdaresi (CAC) bildirmeleri ve sunucu adresleri, şirket ünvanları, şirket kurucusu gibi bilgilerin tamamının Çin Halk Cumhuriyeti Siber Uzay İdaresi (CAC) bünyesine teslim edilecek olan bilgide bulunması gerektiğini açıkladı.

Blockchain teknolojisi şirketlerini korkutan kararlar!

Çin Halk Cumhuriyeti Siber Uzay İdaresi (CAC) yetkilileri tarafından alınmış olan bu kararlar ülkede kripto para sahibi olan ve zincir teknolojisi yatırımı düşünen yatırımcılar ile zincir teknolojisi şirketlerinin yöneticilerini korkutuyor. Sunucu adreslerinin Çin dışında olması durumunda nasıl işlem uygulanabilecek olduğu konusunda açıklama yapmayan CAC, gelecekte problemler yaşanmaması için bu bilgilerin en geç 10 gün içerisinde bildirilmesini ve bu konuda hazırlanacak raporun kendilerine teslim edilmesini istiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu