binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBlockchainÇin devlet kurumlarında Blockchain kullanmak istiyor

Çin devlet kurumlarında Blockchain kullanmak istiyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çin bir süre önce devletin belirli kurumlarının halka açık veri bilgilerinin üzerinde Blockchain teknolojisini test edebilecek olduklarını ve bu teknolojinin kullanımı sırasında olabilecek sorun ve iyilikleri görebilecek olduklarını açıklamıştı. Bu adımın hemen ardından 3 farklı kurumda Blockchain teknolojisinin denemesine başlayan yönetim, kripto paralar konusunda katı olmasına rağmen Blockchain teknolojisi konusunda ise diğer ülkeler ile birlikte hareket etmeye başlamış ve bunun kendileri için çok iyi gelişmeler yaşatabilecek olduğunu düşünmüştü.

Çin’in en büyük kurumlarında halka açık olan veriler ışığında bu teknolojilerin test ediliyor olması ise ülkede ”acaba ne zaman bu teknolojiler tam olarak kullanılabilecek ve ne faydaları olacak?” sorularını beraberinde getirdi. Henüz şimdilik Çin hükümeti yönetimi, bu sorulara yanıt veremiyor iken, en büyük etkinin ise sunucu performansları üzerinde olması ve çok daha az yer kaplayacak kadar yere ihtiyaç duyacak olmaları gösteriliyor. Ülkede zincir teknolojisi testleri devam ederken, gelecekte sonuçların alınmaya başlaması ile birlikte daha etkili adımların ülke içerisinde yönetimce atılabilecek olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail